MENÜÜ

Coolbet Suvevollele tõmmati joon alla

01/08/2018

Kaheksa etappi kestnud suvevolles tõmmati joon alla, kui Kuressaare rannas kohtuti kaheksandat korda. Viimasest osavõistlusest oli osa võtmas 33 meest ja 16 naist.

Meeste osas jaotati võistkonnad esialgu 3 kolmesesse alagruppi, kus hiljem selgitati välja lõplikud kohad. Sellel korral oli teistest üle trio Pais, kellele järgnesid Kaseorg ja Gunnar. Naised aga mängisid kõik-kõikidega läbi, kui selgitati kohad esimesest neljandani. Järjekordse võidu sai oma kontole Lepp, teine oli sellel korral Varik ja kolmas Ader.

8 etapi kokkuvõttes oli sel suvel Kuressaare rannas mängitud võistluste parim meesmängija Mart Tiitsaar 82 punktiga. Teine koht kuulus 80 punktiga Gunnar Aavikule ning kolmas oli vanameister Raivo Kaseorg, kes viimase etapiga suutis oma lõpp-saldole koguda 66 punkti. 108 punktiga oli parim naismängija Kuressaare etappidel (tegelikult ka kogu Eesti arvestuses) Cristin Lepp, kes võidutses tervelt 6-l etapil, jäädes II kohale vaid kahel etapil. Paremuselt teine naine oli Maie Ader 90 punktiga ja kolmas 80 punktiga Maria Varik.

Kuressaare etapi korraldajad on rõõmsad ja tänulikud, et tervel hooajal niivõrd palju osavõtjaid oli! Sellel suvel purustati meeste arvestuses ühel etapil lausa 40-ne osaleja piir. Sellist turniiri ei oleks võimalik korradada, kui meil ei oleks olnud suurepäraseid toetajaid, mistõttu tahaksime edastada suurimad tänusõnad järgmistele toetajatele: Saaremaa Vesi OÜ, Saaremaa Spordikool, Tartu Mill AS, Monwok OÜ, Nivea, Pähkla Vähi- ja Kalakasvatus OÜ, Toode AS, Arti Plekk OÜ, S-Link OÜ, Klotoid OÜ, Saaremaa Vallavalitsus ja Eesti Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupp.

Meeste 8. etapi paremusjärjestus:

 1. koht Karel Pais, Cris-Karlis Lepp ja Allan Teär
 2. koht Raivo Kaseorg, Siim Rantanen, Evon Laanemaa ja Kevin Saar
 3. koht Gunnar Aavik, Kardo Liitmäe ja Janek Reinaru
 4. koht Mart Tiitsaar, Indrek Tarto ja Ervin Lember
 5. koht Taavi Prei, Heiki Sink, Hardi Aun ja Janek Saar
 6. koht Andre Sõrm, Sander Mai, Elari Roes ja Toomas Vara
 7. koht Urmo Saar, Gerdo Pool, Hendrik Müürisepp ja Mario Stern
 8. koht Maksim Losnikov, Arthur Pärn, Markkus Erin-Uussaar ja Sven Issajev
 9. koht Guido Aavik, Mart Vahter, Jüri Suur ja Tanel Niitmets

Tabeli lõppjärjestus on leitav siit!

 

Naiste 8.etapi paremusjärjestus:

 1. koht Cristin Lepp, Leana Vahter, Karoli Mägi ja Kristel Gull
 2. koht Maria Varik, Piret Põlder, Gerli Gull ja Jaanika Linn
 3. koht Maie Ader, Kristi Põld, Elsa Putku ja Merli Suu
 4. koht Kadri Aru, Janne Järvalt, Britt Mäekuusk ja Laura Aavik

Tabeli lõppjärjestus on leitav siit!

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust