MENÜÜ

SVL

Saaremaa Võrkpalli Liidu (SVL) eesmärk on propageerida ja tutvustada Saaremaal ning terves Eestis võrkpallialast tegevust. Ühingu tegevus kätkeb endas võrkpalli puudutavaid võistlusi, treeninguid, koolitusi ja selle alaga seonduvaid muid sportlikke tegevusi, mis enamjaolt viiakse läbi Saaremaal.

SVL’i tegevus on suunatud väikestest lastest kuni veteranmängijateni välja, kes on huvitatud võrkpalli pallimänguvõludest osa saama. Sellega luuakse tugev ja kindel vundament Saaremaa võrkpalli maastikule, mille osatähtsus on suur Eesti võrkpallis tervikuna. Saaremaalt pärit mängijaid on Eesti erinevates tugevamates sarjades ja liigades mängimas rohkesti ning lisaks kuuluvad mitmed saarlastest mängijad ka Eesti Rahvuskoondistesse ning välisklubidesse.

SVL’i tugevuseks on hästi toimiv ja kokkuhoidev sõpruskond, kes oma igapäevaste toimetuste juures aitavad kaasa võrkpalli kui pallimängu edasiviimist ja propageerimist oma kodusaarel. Oluliseks peetakse kõiki alaga seonduvaid üksikasju ja seda juba väikestest pallivõluritest kuni meistriteni välja.

Heategevus spordimaailmas on viimasel ajal väga populaarne ja sellega võidetakse inimeste südameid tegelema just oma lemmik spordialaga. SVL eesmärk on pakkuda võrkpallihuvilistele treeninguid, võistlusi ja koolitusi Saaremaal enamjaolt tasuta või soodustingimustel.

Tänase seisuga on võrkpall nii Eestis, kui ka Saaremaal üks kõige populaarsemaid pallimänge.
Sellest annavad tunnustust Eesti Meeste Rahvusmeeskonna suurepärased tulemused Euroopas. Saarlaste huvi on ala vastu aasta-aastalt aga kasvav ja seda just oma tippmängijate väga heade tulemuste poolest. SVL’i soov on tagada noortele hea ja mitmekesine lapsepõlv ja seda nimelt läbi võrkpallimängu, sest võrkpallis õpitav kiire regeerimine, täpne koordinatsioon ning teistega platsil arvestamine on rakendatav igapäevaeluski. Võrkpallimaalimas omandatud oskused avardavad kindlasti inimeste üleüldist silmaringi.

Tänapäevases kiires ja muutuvas maailmas, kus võimalusi on lõputult, on vaja pühendumist ja tegutseda süsteemselt ning mitmekülgselt. Oluline pole mitte ainult teada, kuidas on vaja teha, vaid ka mis, milleks ja kui palju on vaja teha. Tähelepanu on vaja pöörata igale pisemalegi detailile, lisaks tuleb pidevalt analüüsida, kuidas lahendad antud probleem/küsimus kõige mõistlikumalt.

Tulevikuvisioon

SVL-i visioon, kuidas võrkpalli veelgi rohkem inimesteni tuua ja meelepärasemaks muuta, on:

Eesmärgid

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust