MENÜÜ

Võrus mängiti II finaalgrupp

17/01/2016

Saaremaa Spordikooli U-20 noormehed mängisid 15.-16.jaanuarini Võrus EVF Karikavõistluste II finaalgruppi ja saavutati 4.koht ja üldkokkuvõttes 10.koht.

2016.aasta esimestes kohtumistes tulid väljakule kõige vanemad võrkpallurid, kes selgitasid üle Eesti peetavates finaalgruppides paremad. Võrus peetud II finaalgrupis mängisid saarlased Narva SK-ga keda võideti 3-1. Hiiumaa VK ja Võru SK-le alistuti 3-0. 3.-4. koha kohtumises Rakvere SK-ga jäid Saaremaa Spordikooli noormehed 2-0 taha aga siis jõuti geimidega 2-2 viigini. Viimases geimis suutis võitjana väljuda Rakvere noormehed 17-15 seisuga ja seega 3-2 võit ka neile.

Saarlaste treener Asko Esna: „ Narva vastu saime nn. kohustusliku võidu. Võru ja Hiiumaaga olime igas geimis mängus korralikult sees aga i-le jäi igas geimis punk panemata. Rakvere vastu ei näidanud me parimat minekut aga head meelt tegi see, et suutsime 2-0 kohtusest välja tulla. Lõpp oli viimases mängus tõeline loterii aga see kord meie pilet kahjuks ei võitnud. Võistkond kellega Võrus käisime oli ligadi-logadi, sest paljud ei saanud erinevatel põhjustel kaasa tulla, keda ma oleks soovinud- näiteks mängis meil sidemängijat alles U-18 vanuseklassi esimest aastat kuuluv Sander Õispuu. Oleksin tahtnud näha suuremat panust Audentes Spordigümnaasiumis õppivalt Sander Süllalt” rääkis Esna.

Võistkond mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Sander Süld, Martin Meerits, Sander Tiits, Tanel Niitmets, Sander Õispuu, Karl-Erik Tänav, Kardo Liitmäe ja Hardi Aun.