MENÜÜ

Võrult saadi valus kaotus ja EMV mängitakse II finaalis

14/03/2019

Eesti meistrivõistluste U20 vanuseklassi poeglaste tsoon peeti kolmapäeval, 13.märtsil Võru Spordihoones, kus kohtusid kodumeeskond Võru SK ja külalised Saaremaa SK.

Kohtumist alustasid paremini võrukad, kes 25:21 tulemusega mängu juhtima asusid. Teine geim kuulus aga juba Asko Esna hoolealustele 25:21. Jällegi oli parem sama tulemusega Võru SK kolmandas geimis. Mängu neljandas peatükis oli Saaremaa Spordikooli õpilastel küll selg vastu seina, aga siit suudeti geimivõit veel taskusse pista ja üldseis 2:2. Kohtumise viimases geimis oli algus tuline ja vaidlust samuti palju. Võrkpallijumal ei olnud sellel korral saarlane ja nii mõnigi pall kukkus Võru Spordikooli õpilastel õnnelikult saarlaste väljakupiiride peale. Kohtuniku viimase vile kõlades oli tablool Võru SK võidunumbrid 15:11. „Väga valus kaotus. Mäng oli terviklikuna kahe võrdse võistkonna mõõduvõtt. Kahju on viiendast geimist, kus pall paaril korral meile õnnetult piirile kukkus” rääkis Esna.

Saaremaa Spordikooli noormehed mängivad siis U20 vanuseklassis EMV kohtadele 7.-11. II finaalgrupp peetakse Kuressaares.

Võistkonnas mängisid: Robin Alba, Maksim Losnikov, Sander Õispuu, Karel Kikas, Gerdo Pool, Hardi Aun, Randel Sepp, Egert Andrejev ja Kaspar Lest.