MENÜÜ

Vollenoortel seisab ees kontrollturniir Kohilas

11/01/2019

Noortel võrkpalluritel on esimeste tiitlivõistlusteni veel natuke aega, aga selle tühimiku aitab hästi sisustada Kohila Võrkpalliklubi sünnipäevaturniir. Lustakast päevast Kohila Spordihoones võtavad osa nii Saaremaa Spordikooli poisid, kui ka tüdrukud.

Kohila VK eestvedaja Ingrid Kangur on panustanud Eesti Võrkpalli rohkesti ja kui ta kutsus Saaremaa Spordikooli õpilasti oma klubi sünnipäevale, siis saarlased pikalt ei mõelnud. Asko Esna kinnitas saarevolley.ee lehele, et mängima minnakse U16 poistega, kellega seisab lähiajal ees EVF KV tsoon ja mängida on vaja. „Otsime poistega mängukogemusi ja proovime oma mängumootorit paremini jooksma saada. Päris kõiki poisse kaasa küll ei tule, aga saavadki mängida need, kes vähem siiani mängida on saanud” rääkis Esna. Tüdrukutel on kaasa tulemas kaks võistkonda, kus mängivad U16 tüdrukud ja segavõistkond suuremate tüdrukute näol.

Sünnipäeva turniiril võisteldakse veel kehalistel katsetel, avatud on kohvik ja õnneloosis saavad osaleda kõik soovijad. Auhinnad on välja pannud sellel korral Viimsi veepark, Spot Of Tallinn, Superskypark jt.

Turniiri algus kell 9.45 Kohila Spordihoones.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust