MENÜÜ

Vollenoored mängisid U20 EVF Karikavõistlusi

12/02/2018

Saaremaa Spordikooli U20 noormehed ja neiud mängisid 10.-11. veebruaril EVF Karikavõistlusi, kus noormehed saavutasid neljanda ja tüdrukud esimese koha (EVF KV III finaalis).

Poisid mängisid Põltsamaal, kus laupäeval jäädi alla esmalt SK Narva Energiale 1:3 ja seejärel VK Täht Tallinnale 0:3. Pühapäeval võideti aga päeva esimese mängus 3:1 Selver Tallinn Audentest ja turniiri viimases mängus kaotati võõrustajatele 0:3. Saarlased mängisid väga õhukese koosseisuga, sest mõned vigastused ja haigused on poisse ridamisi maha niitnud. Sellel korral on poistega võistlustel Mart Tiitsaar, kes asendas Asko Esnat. Mart ütles, et kohati mängiti väga südikalt ja mitmekülgselt, samas tuli ette ka selliseid eksimusi, mida teevad üldiselt U16 mängijad. Meeskonna sidemängija Sander Õispuu: „Läksime peale suure tahtmisega, kuid meie kaarte segas põhimehe Robin Alba haigestumine. Tegime terve turniiri vältel palju servivigu ja rünnakul jäi kohati jõust puudu, aga arvestades koosseisu, siis võib rahule jääda”.

Tüdrukud pidasid oma turniiri aga Kuressaares, kus kõik vastased alistati 3:0 ja seda Jõhvi SK, Paide VK, Tartu SS Kalevi ja Jõgeva Serv üle. Hea tulemuse tagas see, et saarlased said mängida oma parimas koosseisu, kus ei seganud ei vigastused, ega muud tähtsamad üritused. Saaremaa Spordikooli tüdrukute treener Ene Kask oli peale turniiri heas meeleolus: „Suutsime igas mängus oma tahtmise peale suruda ja mängulised elemendid õnnestusi. Laupäeval küll vigastas meie sidemängija, Maike Kadaja, hüppeliigest, aga õnneks oli tegu rohkem ehmatusega ja pühapäeval sai ta taas mängida.” Ene tunnistas, et rünnakul said hästi hakkama nii tempo-, kui ka nurgaründajad ja eriti kiitis juhendaja liberot, Lauri-Maria Jõgit, kes oli selles rollis esmakordselt. „Kui eelmistel turniiridel olime hädas sellega, et meie rünnakud olid liiga ühekülgsed ja ettearvatavad, siis seekord sai see viga parandatud. Suutsime ise rünnata kavalamalt ja osavamalt,” rääkis Ene Kask. Omamoodi rekordi tegi saarlaste mängija Karoli Mägi, kes mängus Paide VK-ga tegi 20 servi järjest.

Poisid mängisid koosseisus: Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Sander Õispuu, Karel Kikas, Randel Sepp, Egert Andrejev ja Kaspar Lest.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Maike Kadaja, Karoli Mägi, Kätriin Põld, Kristel Sild, Liisa Õunpuu, Kadri Aru, Carmen Electra Pirn, Marie Puust ja Laura-Maria Jõgi.

U20 noormeeste Eesti Meistrivõistlused peetakse 2.03-4.03 ja neidudel 30.03-01.04.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust