MENÜÜ

Vollenoored lõpetasid Eesti Karikavõistused

12/12/2016

Eesti Karikavõistlused U16 vanuseklassile peeti möödunud nädalavahetusel erinevates Eesti linnades, millest võtsid osa ka Saaremaa Spordikooli poisid kui ka tüdrukud.

Poisid mängisid III finaalgruppi Tallinnas ja võideti mõlemad kohtumised, mis andis saarlastele 16.koha. Esmalt alistati 2-0 Selver Tallinn III ja seejärele 2-1 Jõhvi SK. Poiste juhendaja Asko Esna: „ Esimene mäng oli väga ühepoolne ja seal väga mänguks ei läinudki. Teise kohtumise küll võitsime aga kohati lasime jala väga sirgeks ja sealt ka ühe geimi kaotus. Üldkokkuvõttes tegime oma ära ja kõik poisid said mängida. Ootame nüüd tsooniturniiri, et juba EVF Karikavõistlusteks II finaali jõuda- see on meile kindlasti jõukohane”.

Tüdrukud mängisid aga II finaalgrupis, mis peeti samuti Tallinnas. Omas finaalgrupis saavutati 6.koht, mis andis üldkokkuvõttes 14.koha. Narva SK Energia, Kohila VK, SK Tats Tallinn, Selver Tallinn ja Täht VK I kaotati 0-2 aga võideti Täht VK II 2-0. Tüdrukute treener Cristin Lepp: „Sellel korral oli meil väike langus, et ei suudetud mängida oma mängu. Oma jälje jättis ka see, et pool võistkonda ei saanud erinevatel põhjustel kaasa tulla. Kohati näitasime kenat mängu aga nõrgaks küljeks sellel korral oli meil just vastuvõtt ja kaitsemäng. Antud võistkonnaga tegelikult saavutasime maksimaalse tulemuse”.

Poisid mängisid koosseisus: Albert-Johann Lepik, Tanel Tool, Tanel Raamat, Karl-Sander Pirn, Markkus Erin-Uussaar, Lauri Lakkur, Laur Palijenko ja Kaspar Lest.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Marie Puust, Kätriin Põld, Mia Muru, Sessely Järvalt, Karoli Mägi, Paula Nõmme.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust