MENÜÜ

Vollenoored jätkavad finaalturniiri kursil

22/02/2019

Pärnu Spordihallis peeti neljapäeval, 21.veebruaril U14 ja U12 noormeeste Eesti meistrivõistluste esimene tsoon, kus osalesid ka Saaremaa Spordikooli poisid.

U14 vanusekassis oli mängimas kaheksa võistkonda, kus saarlased tulid neljandale ja kaheksandale kohale. „Esimene koosseis pääses kenasti mängima esinelikusse, aga seal tekkisid meil teatud hetkedel raskused ja võidud libisesid käest. Teisel meeskonnal oli raskusi toimetulekuks väljakul, kus liigne pinge ja emotsioonide võitluses, kaotati kõik kuus kohtumist. Üldjoontes olen poistega rahul, sest nägin nendes mängudes seda, et kes on südamega asja juures ja üritab kõigest väest, aga vast jääb veel kogemusest natuke puudu” analüüsis Asko Esna poiste mänge. U12 osavõistlusel mängis kuus esindust, kes omavahel kõik läbi mängisid. Saarlaste esimene meeskond tuli teisele kohale ja kolmas oli Saaremaa Spordikooli teine meeskond. „Selles vanuses on meil väga tublid poisid ja meie mõlemad võistkonnad on suhteliselt võrdsed. Näen, et sellest vanusest tuleb hea aastakäik” vaatas Esna juba tulevikku. U14 vanuseklassist saab regioonsetelt turniiridelt edasi finaalturniirile neli paremat võistkonda ja U12 vanuseklassist kaks paremat. U14 Eesti meistrivõistluste finaalturniir peetakse 30.mai – 2.juunil Võrus ning U12 Eesti meistrivõistluste finaalturniir toimub 11.mail Tartus.

Nii U12 ja U14 vanuseklassi Eesti Meistrivõistluste tsoonid jätkuvad juba märtsis, kui kohtutakse uuesti, aga siis juba Kuressaare Spordihoones.

Võistkondades mängisid:

U12 I võistkond: Jesse Esna, Reio Markkus Lepp, Andris Oja ja Gregor Hein.

U12 II võistkond: Oskar Arula, Steven Kuusk, Kristo Kombe ja Siim Vatsfeld.

U14 I võistkond: Richard Keerd, Lauri Sepp, Jesse Esna, Reio Markkus Lepp, Andris Oaja ja Gregor Hein.

U14 II võistkond: Peeter Lipu, Fredi Paiste, Sander Ringvee, Georg Paomees ja Gregor Kesküla.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust