MENÜÜ

Viljandis pandi hooajale punkt

05/06/2017

U14 Eesti Meistrivõistlustega, 2.-4.juunini pandi 2016/2017 hooajal punkt, kus noored võrkpallurid selgitasid parimaid. Saaremaa Spordikooli noormehed saavutasid 11.koha ja neiud 19.koha.

Noormehed tulid 5-liikmelises alagrupis 4.-ks ja seega tuli neil mängida kohtadele 9.-16. Kolmepäevasel turniiril jäid küll Saaremaa noormehed võitude ja kaotuste suhtes plussi, aga et jõuda mängima esikaheksassa, selleks oleksid pidanud poisid esimesel päeval kahe parema hulgas olema. Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna tunnistas, et esimesel päeval saadud kaotused olid kurjast. „Kõikide vastastega sai mängitud ja meil olid seal ka omad võimalused mäng võiduni tüürida. Noortele võrkpalluritele omased lihtvead tulid liialt sisse ja nõnda pidime vastasele alla jääma. Üldiselt ei teinud me ühtegi väga head mängu, kas poisid mõtlesid üle või oli mõni muu põhjus, sellele küsimusele me vastust üheskoos ei leidnudki” rääkis Esna. Tüdrukud pidi alagrupid tunnistama kõikide vastaste paremust ja seega tuli neil mängida kohtadele 17.-20. Tagumiste kohtade mängimisel võideti üks kohtumine ja saadi kaks kaotust. Neidude treener Cristin Lepp ütles, et iga mäng oli omamoodi raske, sest vastas oli tõesti suhteliselt tugevad vastased. „Meil jäi kogemustest väheks, aga eks iga võistlusega tuleb neid juurde. Peame rohkem mängima ja trennides pingutama, et jõuda samale tasemele nagu teised” rääkis Lepp.

Poisid mängisid koosseisus: Albert Johan Lepik, Laur Palijenko, Joosep Kobin, Lauri Sepp, Kauri Bõstrov ja Ralf Johan Kivi.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Annavel Metsalu, Kaari Liis Pihel, Gethe-Maria Roomets, Geidi Tasane, Katrin Tent ja Kätriin Allik.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust