MENÜÜ

Vägev võit Saaremaa meeskonnale

12/02/2017

Eesti Meeste I Liigas võitis Saaremaa meeskond 3:1 Liider/Rae Vald võistkonna ja sellega tehti tugev avaldus pääsemaks play-off kohtumistele.

Kaks esimest geimi kuulusid saarlaste 27:25 ja 25:15 aga seejärel  kolmas  Liider/Rae Vallale 25:19. „Lasime jala liiga kiirelt sirgeks ja kuna vastasel polnud enam midagi kaotada, siis nad kasutasid meie peata oleku kiirelt ära” rääkis Asko Esna kolmanda geimi kaotusest. Neljandas geimis juhtisid saarlased 14:6 aga vastased polnud veel püssi põõsasse visanud ja suutsid tänu heale servile 16:16 kohtumise viigistada. Põneva lõpplahenduse keeras endi kasuks aga Saaremaa meeskonda 28:26 geimivõiduga. „Seis oli tõesti turvaline aga au vastasele, kes suutis sellest seisult veel välja tulla ja kohtumise väga põnevaks teha. Tahan kindlasti kiita kogu meie meeskonda, et suutsime raskest seisust välja tulla ja mängu võidusadamasse tüürida. Meie nurgaründajad tegid vägeva etteaste rünnakul ja vastuvõtul. Cris-Karlis Lepp ja Sander Talistu mängisid täna tõesti väga mitmekülgselt ja see suuresti oli meie võidu alus” rääkis Esna peale mängu.

Võit Liider/Rae Valla vastu tõstis laupäevase seisuga saarlased neljandale positsioonile aga kuna turniiritabelis on võistkonnad pidanud erinev arv mänge, siis see tegelikku kohta see ei peegelda. Kaks järgmist mängu peavad saarlased juba järgmisel nädalavahetusel Tallinnas.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust