MENÜÜ

Uut aastat alustati paarivõrkpalli turniiriga

05/01/2017

Sarnaselt 2016 aasta algusega alustasid spordikooli tüdrukud oma 2017 aasta treeninguid ühe vahva võrkpalliturniiriga – UUE AASTA PAARISVÕRKPALLI TURNIIR. Kuna meil on treeningutel hea koostöö Saaremaa esiliiga naistega, siis kutsusime osalema ka nemad.  Võistkondi oli kokku 8. Paarid moodustasime nii, et igas võistkonnas oli üks naine ja üks spordikooli tüdruk. Mängisime kahes alagrupis. Alagrupimängud kujunesid väga tasavägisteks. Alagrupis paremuse selgitamiseks tuli lausa punktide suhted välja arvutada.  I alagrupi võitjaks tulid Maria Varik ja Maike Kadaja  II koht Andra  Mesila – Kätriin Käsper. II alagrupi võitjad olid Raili Sepp – Krislin Heinsoo  ja II koht Kristi Põld – Karoli Mägi.

Esimeses poolfinaalis läksid vastamisi Varik – Kadaja ja  Põld – Mägi ja teises poolfinaalis Sepp – Heinsoo ja  Mesila – Käsper. Esimese poolfinaali võitsid Varik – Kadaja ja  teise poolfinaali Mesila – Käsper.

Turniiri võitja  selgitasid  omavahel Varik – Kadaja ja Mesila- Käsper. Võitjaks tulid Maria Varik ja Maike Kadaja.

II koht Andra Mesilale ja Kätriin Käsperile.

III- IV koha mängus olid vastamisi   Sepp – Heinsoo  ja  Põld – Mägi. III koha saavutasid Raili Sepp ja Krislin Heinsoo, IV koha  Kristi Põld – Karoli Mägi.

Kohad V- VIII on järgmised :

V koht – Janne Järvalt ja Kristel Sild

VI koht –  Kadri Aru ja Kätriin Põld

VII koht –  Cristin Lepp ja Liisa Õunpuu

VIII koht – Elsa Putku ja Carmen Elektra Pirn.

Oli tore turniir, mis andis spordikooli tüdrukutel võimaluse mängida koos kogenud mängijatega ja kindlasti saime harjutada  individuaalseid oskusi pallingu vastuvõtul ja kaitasemängus.

Loodame seda traditsiooni jätkata ka järgmisel aastal.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust