MENÜÜ

Ultima Thule maratonil löödi kaasa

19/09/2016

Oma viie-liikmelise võistkonnana startinud osalejad jõudsid kõik õnnelike ja rõõmsatena finišisse. Kui esimestel kilomeetritel läbiti distants üheskoos, siis raja keskosas Võrkpalli Liidu liikmete grupp eraldus üksteisest ja kiirematel lasti omateed minna. Kõige paremat minekut näitas Kristjan Lepp, kes raja esimese poole käis ja teise osa jooksis- ajaks 2.24.23. Teisena lõpetas Cristin Lepp ja seda üheskoos täispika maratoni võidumehe Mairo Mändlaga. Cristin sai oma esimese poolpika maratoni ajaks 2.50.01. Kolmandale ja neljandale kohale tulid terve distantsi üheskoos läbinud Mart Tiitsaar ja Asko Esna, nendel  kulus 3.06.12. Viiendana stardis olnud Sille Lepp-Maas lõpetas oma Ultima Thule poolmaratoni ajaga 3.48.33.

Saaremaa Võrkpalli Liidu juhataja Asko Esna: „Ma ei ole mitte kunagi ühelgi maratonil osalenud aga uudisimu oli nii suur, et tahtsin selle läbi teha. Eesmärk ei olnud seda distantsi võita, vaid lihtsalt läbida ja suurest spordipeost osa võtta”.  Kristjan  Lepp lisas: „Algselt mõtlesin ennast panna poolpikale maratonile jooksma aga siiski võtsin nõuks teistega koos maraton läbida kõndides. Poolel maal oli jalgades värskust kui palju ja otsustasin raja teise poole joosta. Olen ennegi taolistel spordiüritustel osalenud ja teadsin suuresti, mis mind juba ees ootab” rääkis Lepp. Noori tüdrukuid treeniv Cristin Lepp peale finišit: „Rada oli väga huvitav, sest sai kõndida kui joosta ja seda nii metsas kui asfaldil”.

Kõik Saaremaa Võrkpalli Liidu osavõtjad olid Ultima Thule maratoni lõpus positiivsed ja lubasid ka järgmisel korral osa võtma tulla. „Eks nüüd on mingi aeg ees ja järgmisel korral tahaks ikka juba kiirem olla” pani Esna omale juba järgmiseks poolmaratoniks eesmärgi.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust