MENÜÜ

U20 võrkpallurid avasid saalihooaja

26/09/2016

Reedest laupäevani 23.-24.septembrini mängisid Saaremaa Spordikooli noormehed ja neiud Eesti Karikavõistluste tsooniturniiri, kus jagati välja finaalgruppide koosseisud.

Neiud mängisid Viljandis, kus esimeses kohtumises tuli tunnistada Viljandi SK paremust 3:0 aga teise mängu saarlased võitsid Jõhvi SERV vastu sama tulemusega. Ene Kask peale tunriiri: „Viljandi oli grammi võrra parem kui meie. Nad leidsid väga kiirelt meie naiskonna nõrgad lülid üles ja kasutasid neid suurepäraselt ära. Jõhviga mängus domineerisime kõigis geimides ja võitjas ei olnud kahtlustki”. Tüdrukud saavutasid seega Eesti Karikavõistluste tsoonis 2.koha ja nende finaalgrupp selgub alles kolmapäevaks.

Poistel tuli aga ette võtta pikem teekond ja seda Võrumaale. Võru Spordihoones peetud esimeses kohtumises jäädi alla väljaku peremeestele 3:0. Teisel päeval alistati tulises lahingus Selver Tallinn SK II meeskond 3:2. Pääsu eest Eesti Karikavõistluste esikuuikusse tuli aga alla vanduda Põltsamaa SK-le 3:0. Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „ Jõud ei hakanud peale. Mängisime terve turniiri põhimõtteliselt U18 noormeestega ja hetkel jääme kaks-kolm aastat vanematele poistele veel alla. Saime aga väärt võidu Selveri üle, mis annab eneseusku juurde, et oleme oma tegemistega õigel teel. Kahe kaotatud mängu kohta niipalju, et seal oli selge klassivahe sees. See, et mängisime noorema koosseisuga on ilmselge investeering tulevikku ja nende poiste tegeliku taseme kohta saab täpsemal ülevaate juba U18 turniiril” rääkis Esna. Noormehed seega mängivad II finaalgrupis ja kohtadele 7.-12.

Neiud mängisid koosseisus: Kadri Aru, Gerli Gull, Krislin Heinsoo, Ly Holmberg, Maike Kadaja, Tregetter Ling, Carmen Electra Pirn, Kätriin Põld, Kristel Sild, Jane Treima ja Sandra Väli.

Noormehed mängisid koosseisus: Sander Tiits, Rauno Rauniste, Robin Alba, Karl-Erik Tänav, Sander Õispuu, Karel Kikas, Randel Sepp, Hardi Aun ja Andres Sui.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust