MENÜÜ

U20 neiud ja noormehed pidasid Eesti KV tsooniturniiri lahinguid

07/10/2019

U20 neiud käisid tsooniturniiri mängimas Tallinnas, kus esimeses mängus tuli vastu astuda K. Palusalu spordiklubi neidudele. Esimese geimi keskpaigani oli mäng küllaltki võrdne, kuid siis surus vastane oma kiirema mängutempo peale ja võttis võidu. Samas rütmis kulges ka teine ning kolmas geim, seega kogu mäng kaotati tulemusega 0:3 (21, 19, 20).

Päeva teises mängus Keila Võrkpallikooli vastu alustas Saaremaa esindus esimest geimi väga hästi, võites selle tulemusega 25:16. Teises geimis jäädi aga paraku kohe tagaajaja rolli, kuigi geimi lõpu poole suutsid neiud tänu Kaari Liis Piheli heale serviseeriale vastastele järele jõuda ja mööda minna. Tablool oli paljulubav seis, 24:21 saarlaste kasuks, ent viga pallingul ning eksimused servivastuvõtul andsid vastastele enesekindlust niivõrd palju juurde, et panid oma paremuse geimi lõpus maksma, võites selle seisuga 26:24. Kolmandas ja neljandas geimis toimus mäng juba Keila Võrkpallikooli juhtimisel, mistõttu tuli saarlastel vastu võtta valusad kaotused mõlemas geimis tulemusega 13:25. Ehk et kogu mäng kaotati seega 1:3.

Treener Ene Kask: „Kaitses olid tüdrukud tegelikult päris tublid, kuid hätta jäime enim just oma rünnakute realiseerimisega, mis kohati olid liiga pehmed või siis liialt läbinähtavad. Eks omajagu kärises ka pallingu vastuvõtult.“

U20 neidude võistkonnal on nüüd natuke rohkem kui kuu aega oma kitsaskohti lihvida, sest finaalturniir mängitakse 16.-17. novembril.

Võistkonnas mängisid: Kätriin Põld, Annabel Metsalu, Triinu-Liis Toom, Karoli Mägi, Gethe-Maria Roomets, Merili Haak, Maike Kadaja, Kaari Liis Pihel.

 

Samal päeval mängisid oma tsooniturniiri ka U20 noormeeste võistkond, aga Tartus. Esimeseks vastaseks oli Narva SK Energia võistkond, keda Saaremaa poisid võitsid kindlalt tulemusega 3:0. Teises mängus tuli madistada Olerex/Veski Mati Tartu võistkonnaga, kus kahjuks tuli tunnistada 2:3 Tartu noormeeste paremust.

Treener Cristin Lepp: “Olen poistega rahul ja kõik mängisid oma koha ilusasti ära. Kripeldama jääb muidugi see kaotus Tartule, sest tegelikult oli meil väga tasavägine mäng ja pingutasime lõpuni, kuid paraku tüürisid erinevad pisivead meid kaotuseni.“

Saaremaa U20 poisid mängivad Eesti KV II-finaalis, mis toimub 16.-17. novembril Kuressaares.

Võistkonnas mängisid: Robin Alba, Oskar Kivi, Mart Vahter, Egert Andrejev, Kaspar Lest, Tanel Raamat

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust