MENÜÜ

U18 noormehed kaotasid lahinguta

26/03/2019

Saaremaa Spordikooli U18 noormehed pidasid selle hooaja viimase tsooni, kus oli mängus pääs Eesti meistrivõistluste esimesse finaalgruppi. Kohtumine kaotati 0:3 ja seega tuleb saarlastel leppida II finaalgrupis mängimisega.

Selver Tallinn Audentes II meeskond oli mänguks paremini valmis ja juba esimeses geimis suruti Saaremaa Spordikooli eakaaslased nurka. „Meil on tükk tegemist üldsegi pallingu vastuvõtmisega ja sealt juba kannatas tõste ja rünnak. Ei oleks osanud oodata sellist mängulist pilti poiste poolt, sest viimane nädal enne mängu oli meie poolt vaadates korralik. Olen kindel, et oskused ei kao kusagile nädalaga, veelvähem päevaga. Siin on ennekõige tegemist mentaalse poolega, lisaks veel oskus end õigel hetkel kokku võtta ja distsipliinist kinni hoida” nentis poiste treener Asko Esna. Juhendaja sõnul on see pigem lati alla ajamine, sest siit loodeti ikka kuue parem hulgas mängida.

Eesti meistrivõistluste II finaalgrupp peetakse Kuressaares 12.-13.aprill.

Võistkonnas mängisid: Egert Andrejev, Kaspar Lest, Gerdo Pool, Markkus Erin-Uussaar, Martin Rosljuk, Mart Vahter, Laur Palijenko, Mark Jack Buchwald ja Tanel Raamat.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust