MENÜÜ

U16 vanusegruppides peetakse finaalid

09/12/2016

Saaremaa Spordikooli U16 nooremehed ja neiud mängivad 10.-11.12 Eesti Karikavõistluste finaalgruppe. Poisid mängivad III ja tüdrukud II finaalgrupis.

Saaremaa poisid jäid kõige õnnetumal moel III finaalgruppi ja seda ainult 3 punktiga. Poiste treener Asko Esna: „Üks võistkond pidi see õnnetu olema, kes III finaalgruppi langeb ja kahjuks sellel korral olime need meie. See ei ole kindlasti see koht, millega peaksime rahul olema. Eelmisel nädalal Rakvere KV mängides võitsime II finaalgrupi meeskondi küll ja hakkasime ka I finaali poistele vastu. Sellest grupist tahame 100% edasi saada ja see on meile eesmärk”. Meeskonna mängija Markkus Erin-Uussaar: „ Meeskond on heas seisus, eelmise nädala mängud Rakvere KV-l näitasid, et oleme edasi liikunud. Meel teeb muidugi kurvaks see, et III finaalis mängime aga eesmärk on tõusta II finaalgruppi ja siis vaatame edasi. Ootame kogu meeskonnaga pühapäeval ainult võite”.

Tüdrukutel tuleb aga mängida II finaalis. Tsooniturniiril saavutati kolmas koht aga saarlannad ootasid enamat. U16 tütarlaste juhendaja Cristin Lepp: „ Usun, et oleme eelseisvaks turniiriks valmis. Peale tsooniturniiri tegelesime trennides oma nõrkade mänguelementide täiustamisega. Ootan oma hoolealustelt seda, et me suudaksime samamoodi mängida kui trennides. Kindlasti tuleb tüdrukutel närv sisse aga peame sellest üle olema ja hakkama saama. Ennustada on väga keeruline, sest iga mäng ja päev on omamoodi aga loodetavasti laabub kõik ootuspäraselt”.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust