MENÜÜ

U16 tüdrukud osalesid EMSL Jõud meistrivõistlustel

27/10/2016

Iga-aastasel EMSL Jõud poolt korraldatud võrkpalli turniirist võttis sellel aastal osa ka Saaremaa Spordikooli U16 tütarlaste võistkond. 2002.a. sündinud ja nooremaid tüdrukuid oli tulnud osavõtma tervenisti 19. Võistkonda, kus saavutati 6.koht

Alagruppides said saarlased mängida kaks kohtumist, millest esimene võideti Selver Tallin II 2:0 ja SK Tatsiga mängiti 1:1 viiki(alagruppides mängiti igal juhul kaks geimi). Nende kahe mänguga saavutati alagrupis esimene koht. Vahegrupis, kus siis selgitati välja need võistkonnad, kes lähevad mängimad kohtadele 1.-8. ja 9.-16. võitsid Saaremaa Spordikooli neiud VK Täht II tulemusega 2:0 ja selle tulemusega said meie neiud hakata mängima kohtadele 1.-8.-ni. Pääsu eest poolfinaali tuli aga tunnistada VK Täht I võistkonna paremust 0:2. 5.-8. koha kohtumise esimeses osas kohtuti Selver Tallinn I naiskonnaga ja see võideti 2:1 ja viimases kohtumises oli saarlaste püssirohi juba otsas ja kaotati SK Tats(kellega alagrupis mängiti 1:1 viiki) 2:0. Seega kokkuvõtte saavutasid Saaremaa Spordikooli neiud EMSL Jõud meistrivõistlustel 6. koha. Tüdrukute treener Cristin Lepp: „ Olen tüdrukutega väga rahul, sest iga mänguga läks pilt paremaks ja tegelikult saime alles esimest korda kokku tervikliku võistkonnaga. Mäng-mängult hakkasid tüdrukud platsil üksteisega rohkem suhtlema ja tekkis nn. võistkonna tunne. Mänguliselt on parandamisruumi küllaga ja seda nii individuaalselt kui ka võistkondlikult”.

U16 Saaremaa Spordikooli tütarlaste võistkond mängib juba järgmise turniiri tuleva nädal teisipäeval 1.novembril Tallinnas, kus on kavas VK Täht Karikaturniir tüdrukutele. Sellel aastal on U16 tüdrukutel veel mängimist U16 Eesti Karikavõistluste tsoonis ja finaalturniiril.

EMSL Jõud Meistrivõistluste Saaremaa võistkonnas mängisid: Mia Muru, Paula Nõmme, Marie Puust, Maria Aleksandra Käesel, Kätriin Põld, Karoli Mägi, Anete Antsaar, Kelly Grahv ja Kaisa Tänav.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust