MENÜÜ

U-20 noormehed selgitavad võitja Viljandis

29/01/2015

Sellel nädalavahetusel 30.01-1.02 peetakse Viljandis EVF Karikavõistlused U-20 vanuseklassi noormeestele. Teatavasti esimesel turniiril saavutasid Saaremaa Spordikooli noormehed esikoha. Võistlusest võtavad lisaks saarlastele veel osa Selver Tallinn, Pärnu VK/SK, Võru SK, Viljandi SK ja VK Täht.

Võistkonna kapteni ja liidri Karli Alliku sõnul rahuldab teda ainult võit: „Esimene turniir näitas selgelt, et võime võita ja ei näe põhjust, miks ei peaks ka sellel korral niimoodi minema”. Mängumees ootab vastasseise suure huviga, sest mänguvorm on tip-top. Sel hooajal TTÜ meeskonnas mängiv Alari Saar on eelseisvast turniirist väga motiveeritud: „Hetkel on vorm täitsa hea, sest olen saanud palju mängida ja trenni olen teinud hoolega”. Samas arvab spordikooli võistkonnas sidemängija kohustusi täitev Saar, et meie tiimil võib laskuda võidukohustus, kuna esimene turniir võideti ja kindlasti on nüüd vastastel hammas verel.

Võistkonna treener Asko Esna: „Mandril mängivad noormehed on saanud kõva karastuse nii Schenker Liigas kui ka Esiliigas. Saarel olevate poistega oleme hoidnud ennast vormis aga Muhu Lahtiste Meistrivõistlustega. Tunnetan, et meeskond on valmis, sest võrreldes esimese turniiriga on saanud poisid rohkem mängida ja kindlust on tulnud juurde. Poisid on teinud tublisti trenni ja tean, et nad on hea tulemuse tegemiseks valmis”.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust