MENÜÜ

U-20 noormehed mängivad EKV II finaalgruppi Saaremaal

05/11/2020

Homme ja ülehomme (06. – 07.11.2020, toim.) mängitakse Kuressaare Spordikeskuses 2020. aasta Eesti Karikavõistluste U20 noormeeste II finaalgrupi mängud. Olgugi, et selliseid tugevaid noorte omavahelisi mõõduvõtte Saaremaal ülemäära palju just pole, siis paraku pealtvaatajaid saali ei lubata seoses jätkuva COVID-19 leviku tõttu. Küll aga püüame teha mängudest live-ülekannet, et kõik pöidlahoidjad saaksid omadele ekraani vahendusel kaasa elada.

Saaremaa U-20 noormeeste vastu tulevad mängima 4 tugevat võistkonda: NeemecoGerardosToys/Kohila vald, Põltsamaa Spordikool, Võrkpalliklubi Täht Tallinn ja SK Tats Kiili II.

Võistkonna kaptenist sidemängija Egert Andrejev võtab sõna kogu meeskonna nimel ning kinnitab, et nad on homseteks võistlusteks valmis: “Oleme valmis igal juhul vastastele vastu hakkama. Meie koht ei ole II finaalis, kuna meil on tegelikult väga hea tasemega tiim. Tsooniturniiril käkerdasime ise oma mängu ära ja seetõttu I finaali ei pääsenud, mis oli suur pettumus, kuna vastased pakkusid meile võitu, aga ise lasime jala sirgeks…”

Ka poiste treener Cristin Lepp on eelseisvate võistluste osas optimistlik: “Kindlasti ootan häid mänge, eriti just poiste omavahelist koostööd silmas pidades. Kõik poisid on väga andekad ja loodan, et nad suudavad näidata kõike seda, mida nad päriselt oskavad.”

Lepp toob välja oma meeskonna alustalad: “Ilmselgelt juhib mängu sidemängija, aga ründajad ja kaitsemängija peavad oma positsioonid samuti ära mängima. Kui saada tööle rünnakud igast tsoonist ja sealjuures ka kaitsemäng ning vastuvõtt heaks, siis juhivad kõik kuus mängijat seda mängu seal väljakul.”

Andrejev lisab: “Tänu I-liiga mängudele oleme me saanud palju koos treenida ja tegelikult isegi võistelda, sest suur osa U-20 tuumikust (Kaspar Lest, Gerdo Pool, Mart Vahter, Egert Andrejev – toim.) on I-liiga mängudel ikkagi stabiilselt platsil olnud. I-liiga on meile palju juurde andnud, just suuresti tänu ohtrale mänguajale. Oleme saanud tasavägiselt vastu I-liiga valitsevale meistrile TLÜ-le ja 2. koha omanikule Rakverele, mistõttu usun, et suudame noortes oma võimu ja kogemused maksma panna.”

Nii kapten kui treener kinnitavad üksmeelselt, et nende võistluste eesmärgiks on see finaalturniir võita ja pürgida edasi I finaali.

Võistkonnas mängivad: Egert Andrejev, Gerdo Pool, Mart Vahter, Kaspar Lest, Tanel Raamat, Martin Rosljuk, Markkus Erin-Uussaar, Marcus Oidekivi, Lauri Sepp

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust