MENÜÜ

U-18 tsooniturniir peetakse Tartus

03/12/2015

Saaremaa Spordikooli U-18 noormehed mängivad reedel  4.detsembril Tartus, et selgitada välja need kaks võistkonda kes mängivad EVF Karikavõistlustel II ja III finaalgrupis.

Nelja võistkonna osavõtul selgitatakse kaks paremat, kes siis mängivad kohtadele 7.-11.  ja tsooniturniiri kaks kehevemat võistkonda mängivad kohtadele 12.-16. Eelmisel turniiril Eesti Karikavõistlustel 12.kohaga lõpetanud saarlaste U-18 poeglaste võistkonnale astuvad vastu Tartu Premium 7/Salva ja Selver Tallinn II. Lisaks eelmisest võistlusest on meie võistkonnal all võit Kohila VK 3-1 ja see tulemus võetakse kaasa.

Oma mänguvormi on Saaremaa Spordikooli noormehed saanud korralikult sättida, sest võetakse osa Muhu Lahtistest Meistrivõistlustest. Poiste treener Asko Esna: „Peaksime oleme kindlamad kui seda olime kahel eelmisel võistlusel. Mängida on poisid saanud tublisti siin Saaremaal aga nüüd on vaja see kogetu realiseerima hakata. II finaalgrupp on meile kindlasti jõukohane ja usun, et suudame kahe parema sekka tulla, et tõusta aste kõrgemale”.

Võistlused peetakse Tartus Turu tn. Spordihoones.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust