MENÜÜ

U-14 ja U-16 tüdrukud VK Täht turniiril Tallinnas

15/10/2018

Laupäeval, 13. oktoobril mängisid Saaremaa Spordikooli U-14 ja U-16 tüdrukud VK Täht poolt korraldatud turniiril Tallinnas.

U-16 tüdrukute võistkonnale oli see võistlus ka kontrollturniiriks enne 19.-20. oktoobril mängitavale Eesti Karikavõistlustele. Vastaseid oli Saaremaa tüdrukutel 4: Tartu SS Kalev, VK Täht, Tats SK ja Saku. Seekord jäädi kõikidele vastasetele alla 0:2. Samas ei saa öelda, et need mängud olid vastaste jaoks lihtsad. Kindlasti näitasid tüdrukud üles võitluslikkust ja tahet anda endast parim. Sel korral jäi lihtsalt puudu mängukogemustest. Oli ju see turniir poolele võistkonnale esimeseks võistluskogemuseks, kus mängiti 6:6 vastu, siiani oli mängitud vaid 4: 4 vastu. Turniir näitas ära kitsaskohad, millega tuleb trennis vaeva näha.

U-16 võistkonnas mängisid: Kaari Liis Pihel, Gethe-Maria Roomets, Triinu-Liis Toom, Annabel Metsalu, Geidi Tasane, Merili Haak, Katrin Teng, Kirke Viik.

 

Kuna U-14 põhituumik mängis sellel turniiril juba vanemate tüdrukute võistkonnas, siis siin vanuseklassis said võimaluse kogemusi omandada nooremad. U-14 vanuseklassis oli võistkondi 8. Mängiti kahes neljases alagrupis. Saarlannad said alagrupis ühe võidu ja see andis võimaluse mängida 5.-6. kohale. Selles mängus jäädi aga alla SK Tats võistkonnale 1:2, ja seega saadi turniiril 6. koht.

U-14 võistkonnas mängisid: Kätriin Allik, Grete Aavik, Maarja Põder, Mariete Järvelaid, Helena Tamleht, Marelle Lehtjärv.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust