MENÜÜ

Traditsiooniline sisehooaja-eelne võrkpallilaager Leisis

26/08/2021

Augustikuu teisel neljapäeval (12.08 – toim.) sõitsid Saaremaa Spordikooli 33 võrkpallurit 7-päevasesse laagrisse Leisi. Laager ja selle asukoht on saanud juba traditsiooniliseks laagripaigaks. Laagris osales kokku 19 poissi ja 14 tüdrukut, lisaks muidugi ka taustajõud treenerite näol.

Sellel aastal oli laagris paar uut asja, mida ei osanud ka need lapsed oodata, kes juba mitmed aastad võrkpallilaagris osalenud. Esimeseks muutuseks oli hommikuvõimlemine enne jooksuringi. See tähendas aga seda, et kõik lapsed pidid 8.10 seisma Leisi Kooli Ühiselamu ees ja tegema kaasa hommikuvõimlemise. Esimesel hommikul viis võimlemisringi läbi treener Cristin, aga iga järgnev hommik tuli juba lastel endil ohjad haarata ning treening läbi viia.

Teiseks muudatuseks tänavu laagris oli “Kõige tublim Laagriline” valimine. Kuidas see siis toimus? Igal õhtul kell 19.15 pidid kõik lapsed koos tegema erinevaid tegevusi – oli selleks siis viktoriin, sulgpall, viievõistlus, orienteerumine, mölkky või segavõrkpalliturniir. Igaks võistluseks moodustati uued võistkonnad ja iga võistlus andis punktid, mis lisati suurde koondtabelisse. Sportlane, kes sai nädala jooksul kõige rohkem punkte, sai tiitli “Kõige tublim Laagriline 2021”. Esimene Leisi võrkpallilaagri “Kõige tublim Laagriline 2021” oli Kristofer Rand.

Need kaks muutust olid seotud laagri lõbusama osaga, aga ega vähem lõbusam polnud ka laagri põhifookus –  ettevalmistus uueks hooajaks. Nii poistel kui tüdrukutel oli päevas kaks treeningut, üks hommikul kell 10 ja teine peale lõunat 15.30. Treenitud sai nii palliga, oma keharaskusega kui ka jõusaalis.

Treenerid kiidavad lapsi, sest kõik osalised olid tublid, pidades ilusasti vastu seitse rasket päeva. Selleaastane laagri seltskond oli väga tore, õhkkond sõbralik ning lapsed lihtsalt ülitublid!

Saaremaa Võrkpalli Liit omaltpoolt kinkis kõikidele laagrilistele laagrisärgi, mis loodetavasti jääb seda ägedat aega postiivselt meenutama.

Nüüd ei ole aga muud kui alustada uue hooajaga ja peame lootma, et selle hooaja saavad lapsed ka ilusti lõpuni võistelda.

 

Treenerid Cristin Lepp ja Ene Kask

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust