MENÜÜ

Tartus võidurõõmu ei tuntud

07/12/2015

Eesti Võrkpalli Liidu Karikavõistluste U-18 poeglaste tsooniturniiril Tartus peetud kohtumistes Saaremaa Spordikooli noormehed võidurõõmu maitsta ei saanud.

Esimeses mängus mindi vastamisi Tartu Premium7/Salva poistega ja kaotati 3-0. Teises vastasseisus  Tallinn Selver SK II võistkonnaga oli kaalu palju, et mängu võitja saab mängida II finaalgrupis aga kaotaja III finaalgrupis. Põnevalt kulgenud kohtumises suutsid pealinnast kohale tulnud mängumehed pikema kõrre tõmmata ja kallutasid kõik geimilõpud endi kasuks.

Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „ Läksime kindla plaaniga ennast II finaali mängida aga lagunesime vastase surve all täiesti ära. Mõlema mängu alguses olime kenasti mängus sees ja mitte miski ei näidanud seda, et peaksime kaotusega leppima. Mida mäng edasi, seda raskemaks meil läks ja seda rohkem hakkasime pead alla laskma. Meil pole sellist liidrit, kes võtaks mängu enda peale ja haaraks sellega kogu meeskonna kaasa. Meil on kõik toredad ja tavalised poisid aga meil jääb puht sportlikust vihast ja hasardist puudu” rääkis juhendaja.

Seega mängivad Saaremaa Spordikooli U-18 noormehed 29.-31. jaanuarini 2016 Saaremaal oma III finaalgruppi.

Võistkond mängis koosseisus: Sander Õispuu, Robin Alba, Rauno Rauniste, Hardi Aun, Randel Sepp, Saimon Moondu, Maksim Losnikov, Karl-Romet Uljas, Karel Kikas, Hannes Iir, Oskar Kivi ja Kaupo Humal.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust