MENÜÜ

Tartus tunnistati ainult võite

09/10/2014

Esmaspäeval 8.detsembril mängisid Saaremaa Spordikooli U-18 noormehed Tartus EVF Karikavõistluste tsooni, kus mängiti välja kaks kohta pääsemaks teisse finaalgruppi.

Saarlased said oma eesmärgiga suurepäraselt hakkama ja alistasid kõik vastased. Esimeses mängus Tartu Premium7/Salvaga läks vaja nelja gaimi ja tasuks 3-1(19,24,-12,17) võit. „Algul olime natuke uimased aga tegelikult näitasime üpriski korralikku mängu. Eks noorte mäng kõigub palju aga õnneks oli poisid geimide lõpus külma närviga“ rääkis treener Asko Esna. Teine mäng Selver Tallinn SK II võistkonnaga ei tekkinud Saaremaa Spordikooli noormeestel probleeme ja natuke alla tunni kestnud kohtumise võitisid jällega saarlased 3-0(17,8,17). Kolmas ja viimane kohtumine Kohila VK oli kõige põnevam. Pikk pallivahetusi pakuti igale maitsele aga igas geimis suutsid Saaremaa Spordikooli võistkonna mängijad teha ühe spurdi ja eduseisu enam käest ei antud. Turniiritabelisse kirjutati taaskord 3-0(17,16,20) võit.

Sellega lunastasid saarlased omale pääsme EVF Karikavõistlustel II finaalgrupis ja mängivad kohtadele 7-12.

Võistkond mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Karl-Romet Uljas, Karl-Erik Tänav, Sander Õispuu, Morten Raamat, Randel Sepp, Hardi Aun ja Kardo Liitmäe.