MENÜÜ

Tartus selgitatakse U-20 Eesti Meister

26/03/2015

Reedest-pühapäevani 27.-29.märtsil 2015 peetakse Tartus U-20 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlused noormeestele. Pall pannakse mängu Tartu Ülikooli spordihoones, kus kõik võistkonnad tulevad kolme päeva jooksul platsile viiel korral.

Eesti Meistrivõistluste I finaalgrupist võtavad osa lisaks saarlastele veel Pärnu VK/SK, Hiiumaa VK, Võru SK, Premium7/Salva Tartu ja VK Täht Tallinn.

Võistkonna temporündaja Sander Tiits usub, et võistkond on heas vormis ja lisas: „Oleks hea olnud kui oleksime saanud terve võistkonnaga rohkem ühistreeninguid teha aga usun, et saame hakkama.” Ründaja tunnistab, et enda vorm on rahuldav ja toob välja, et blokk võiks olla parem. Mängumehe arvates saab turniiril määravaks võistkonna ühtsus ja hea emotsioon on pool võitu.

Saarlaste treener Asko Esna on enne turniiri vägagi mõtlik, sest enne hooaja otustavaid mänge on pinge tõusnud haripunkti. „Vastased on kõik väga tugevast puust ja ühtegi lihtsat punkti/geimi ega mängu meil kindlasti ei tule. Kaks eelnevat turniiri oleme võitnud ja kindlasti saab sel korral oma positsiooni hoidmine veelgi raskem. Suuresti saab määravaks sellisel tasemel juba meeskondlikkus ja õige häälestus” rääkis Esna.

Võistkonna nurgaründaja Cris-Karlis Lepp lisab: „Meie trumbiks võiks olla serv, sest oleme sellele viimasel ajal palju rõhku pööranud”. Leisist pärit pommitaja jääks rahule ainult võiduga, sest U-20 vanuseklassis teha turniiridel kolmest-kolm pole tavapärane.

Turniiril saarlaste mängud:

27.03.2015

Kell 14.00 Saaremaa SK – Hiiumaa VK

Kell 20.00 Saaremaa SK – Pärnu VK/SK

 

28.03.2015

Kell 14.00 Saaremaa SK – Võru SK

Kell 20.00 Saaremaa SK- Premium7/Salva Tartu

 

29.03.2015

Kell 12.00 Saaremaa SK – Vk Täht Tallinn

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust