MENÜÜ

Tänavapiknik ühendas noori võrkpallureid

12/09/2016

Tänavapiknik on saarlaste ja ka mujalt tulnud inimeste seas väga populaarseks saanud ja oma panuse hea ürituse õnnestumiseks andsid ka võrkpallurid. Juba teist aastat järjest üheskoos Lossi tänaval pika lauataga istunud noortele meeldis üritus väga.

Hardi Aun: „Inimesi on siin ikka väga palju, kui ise oma silmaga ei oleks näinud, siis ei usuks. Koolialguse virr-varrile on see väga heaks kosutuseks ja annab energiat ka palliplatsil tegusid tegema hakata” rääkis Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpilane.
Ka treenerid olid kohal, kes siis koos oma õpilastega kodust toodud toite jagasid ja küpsetamisnippe õpetasid. Poiste treener Asko Esna: „ Ise ma suur küpsetaja ja kokkaja ei ole ja selles vallas väga kaasa rääkida ei oska. Sellel korral võtsin kaasa tervislikku porgandit ja kurki, mida ka ise igapäevaselt vahepaladeks söön” rääkis Esna.

Oma igapäevaste treeningute vahel  leidsid noor-võrkpallurid, et ühised üritused aitavad võistkonnal kasvada tervikuna. Pikalt ei pea noored aga ka enam ootama, sest iga-aastane Saaremaa Spordikooli motivatsiooniõhtu on peagi tulemas.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust