MENÜÜ

Suvevolle sari sai väärika lõpu

20/07/2021

Viimase 8 nädala jooksul sai igal teisipäeval näha Kuressaare Titerannas Suvevolle lahinguid, ka täna, mil toimus sarja viimane etapp.

Kogu võistlus käis individuaalarvestuse tasandil, kust igalt etapilt koguti punkte vastavalt saavutatud kohale, mis sarja lõpuks siis omavahel kokku liideti. Kuressaare rannas käis nende 8 etapi jooksul kokku mängimas 50 mees- ning 29 naisvõrkpallurit. Kõige populaarsem etapp naiste arvestuses oli kõige esimene teisipäevak, mil volleplatsidel mängis 17 naist; ning meeste arvestuses II etapp, kui kohale oli tulnud 25 meespallurit.

Naiste arvestuses tuli ülekaalukalt võitjaks Cristin Lepp, kes võitis 8st etapist 7, saades enda konto lõppsummaks 108p. Teisele kohale mängis end läbi 8 nädala Kaari Liis Pihel (88p) ning kolmanda koha hõivas Maike Kadaja (86p). Kogu naiste pingerida on leitav siit.

Kui naiste võitja oli tegelikult teada juba enne viimast etappi, siis meeste arvestuses oli kõik lahtine ning otsustavaks saigi tänane etapp. Individuaalarvestuses tuli Suvevolle 2021. a võitjaks meeste osas Heiki Sink, kogudes 8 etapiga 74p. II koha pälvis Siim Rantanen (72p) ning III koha võitles endale välja Renee Maripuu (70p). Kogu meeste pingerida on leitav siit.

Suvevolle viimase etapi rikkaliku auhinnalaua kattis Pähkla vähi- ja kalakasvatus – suurimad tänud!

Tahaksime tänada kõik neid tublisid sportlasi, kes kõigi nende 2 kuu jooksul trotsisid kuumust ja päikest ning tulid kõigest hoolimata ikka ja jälle igal teisipäeval Kuressaare Titeranda. Kui ei oleks teid, ei oleks ka sellist võistlussarja!

Ja muidugi täname ka kõiki meie toetajaid ning sponsoreid, kes nende 8 nädala jooksul meie parimaid võrkpallureid kõiksugu hea-ja-paremaga premeerisid. Aitäh-aitäh-aitäh!