MENÜÜ

Suvevolle 2021 – avastart

02/06/2021

Pärast konarlikku saalivõrkpallihooaega on ülimalt hea meel, et saame taaskord alustada Suvevolle etappidega. Tegu on juba tuttava ja vana võistlusformaadiga, kus igal teisipäeval tulevad inimesed kokku Eesti erinevates paikades (sel aastal nimekirjas 18 erinevat toimumiskohta), et maha pidada korralikud rannavollelahingud.

Eile (1. juuni – toim.) seadis Kuressaare Titeranda sammud 19 meesmängijat ning 14 naismängijat. Arvestades seda, et avalikku reklaami ei julenud vahetult enne võistlusi väga teha (teadagi mille pärast), siis esimese etapi kohta pole osalejate arvukus üldsegi mitte paha! Tahaks muidugi loota, et nüüdsest, mil koroona-piirangud on veelgi leevenenud, leiab järjest rohkem võrkpallihuvilisi oma tee volleteisipäevakutele, sest ees on ootamas veel 7 etappi!

Kuna eile oli alles esimene Suvevolle etapp ja inimeste individuaalsed reitingud eelmisest aastast üle ei kandu, siis alustasid kõik kokkutulnud mängijad puhtalt lehelt. Esimese etapi võistkonnad loositi kohapeal, kuid järgmiste etappide võiskonnad moodustatakse juba individuaalsete reitingute alusel.

Esimese etapi naiste tulemusi on võimalik näha siit ja meeste tulemusi siit.

Täname I etapi sponsoreid, Veski Mati ja Suva, kes hoolitsesid selle eest, et poodiumile jõudnud meeskondadel oleks midagi põnevat auhinna kotis.

 

Kohtume juba uuel teisipäeval, 8. juuni!

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust