MENÜÜ

Spordikooli võrkpallurid täitsid eemärgid

14/11/2016

Saaremaa Spordikooli U16 võrkpalli poste ja tüdrukute võistkonnad mängisid möödunud nädalavahetusel Tallinnas ja Pärnus Eesti Karikavõistluste tsooniturniiri. Saavutati nii võite kui kaotusi aga kõik eesmärgid sai täidetud.

Saaremaa Spordikooli U16 tüdrukute võistkond mängis Pärnus Eesti Karikavõistluste tsooni. Laupäevases esimeses kohtumises pidid saarlannad tunnistama Keila VK 1:2 paremust. Teise ja kolmanda mängu aga võitsid Saaremaa Spordikooli neiud kindlalt 2:0 ja seda nii Selver Tallinn II kui ka Selver Tallinn III üle. Pühapäevastes kohtumisest alistati esmalt koduväljakul mänginud Pärnu SK 2:0 aga seejärel kaotati Narva SK-le 1:2 ja Palusalu SK-le 0:2. Võistkonna treener Cristin Lepp: „Olen tüdrukute mänguga rahul, sest kokkumäng on meil muutunud paremaks. Neiud on julgemad servil ja rünnakul mängiti mitmekülgsemalt”.

Poiste sama vanuseklassi U16 Eesti Karikavõistluste tsooniturniir peeti Tallinnas. Kahes esimeses kohtumises jäädi vastasele alla, kui esmalt kaotati 0:2 Selver Tallinn II ja seejärel 0:2 Selver Tallinn I-le. Kolmandas peatükis aga said võidurõõmu maitsta ka saarlased, sest Jõhvi SK mängiti 2:0 resultaadiga kindlalt üle. Viimases neljandas mängus aga tuli tunnistada Kohila VK 2:1 paremust. Poiste treener Asko Esna: „Kaks esimest kaotust tulid meile päris kindlalt, sest ei saanud me oma mängu käima. Jõhvi SK vastu tegime selle turniiri parima etteaste ja tasuks ka võit. Kohilaga oli võrdsete võistkondade mäng aga kolmandas geimis suutsid Kohila poisid olla viimaste punktide mängimisel kindlamad. Jään oma hoolealustega rahule, sest järjest rohkem saame üksteisest aru ja mõistame mängu kui tervikut paremini. Vaatan asja positiivselt, sest siit saab ainult paremaks minna”.

U16 tüdrukute võistkonda kuulusid: Kätriin Põld, Mia Muru, Marie Puust, Karoli Mägi, Maria Aleksandra Käesel, Paula Nõmme, Kaisa Tänav, Anete Antsaar ja Kelly Grahv.
U16 poiste võistkonda kuulusid: Lauri Lakkur, Tanel Raamat, Laur Palijenko, Markkus Erin-Uussaar, Egert Andrejev, Martin Rosljuk, Albert Johann Lepik, Mart Vahter, Karl Sander Pirn, Tanel Tool, Kaspar Lest ja Gerdo Pool.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust