MENÜÜ

Spordikooli U18 neiud mängisid Jõhvis

28/01/2019

Saaremaa Spordikooli U-18 tüdrukud mängisid nädalavahetusel Jõhvis EVF KV III finaalturniiri, kus saadi üks võit ja kolm kaotust.

Võit tuli Selver Tallinn II võistkonna vastu tulemusega 3:1. Kindel kaotus 0:3 võeti Jõhvi Spordikoolilt ja kaks väga nappi 2:3 kaotust tulid Kohila VK/Kohila Vineeri ja Narva Spordikool Energia võistkondade vastu. Mõlema mängu stsenaariumid 5 geimis olid väga sarnased, kus geimi esimeses pooles juhtisid just saarlased. Poolte vahetus toimus Saaremaa Spordikooli eduseisus 8:2.  Ene Kase hoolealustel toimis hästi palling ja punktid tulid lihtsalt. „Mõlemal korral vastased suutsid oma mõõnast üle saada  ja oma tugevuse maksma panna. Meie eksisime siis ise pallingu vastuvõtul ja rünnakul muutusime pehmeks, ei julgetud enam riskida. Kohati andsime lihtsalt kahe käega üle ja vastane kasutas need võimalused ilusti ära, et  kiirete kontrarünnakutega vastata” rääkis Kask.  Kohilale kaotati viiendas geimis numbritega 14:16 ja Narvale 15:17.

Turniiri võttis Ene kokku selliste kommentaaridega: „Kohati jäin ma mängu üldpildiga rahule. Kaitses toodi raskeid palle üles ja suuteti ise ka resultatiivselt rünnata. Hästi toimis ka meie palling. Hädas olime  vastase rünnakute blokeerimisega ja pallingu vastuvõtuga. Meie oma rünnakud olid kohati liiga pehmed ja etteaimatavad”.

Seekord mängisid: Kaari Liis Pihel, Gethe- Maria Roomets, Kaisa Tänav, Karoli Mägi, Annabel Metsalu, Marie Puust, Sessely Järvalt, Triinu- Liis Toom, Merili Haak.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust