MENÜÜ

Spordikooli tüdrukud võistlustules Kohilas

13/11/2018

Nädalavahetusel mängisid Saaremaa Spordikooli U-18 tüdrukud Eesti KV III finaalturniiri Kohilas. Saarlaste vastasteks olid Selver/ Tallinna Spordikool, Kohila VK, Jõhvi Spordikool ja Põlva Spordikool.

Esimeses mängus oli vastaseks Selveri võistkond, kelle käest tuli vastu võtta kaotus 1:3. Treener Ene Kask peale kaotust: „Selles mängus logises meie kaitsemäng päris tugevalt ja kui õnnestuski pallid üles mängida, siis jälle eksisime rünnakul”. Teiseks vastaseks oli Põlv Spordikool, kes oli oma mängutaseme poolest veidi nõrgem. Ene sõnul oli vastastel raskusi pallingute vastu võtmisega ja rünnakud olid lihtsaamad ja etteaimatavad. Esimene võit kirjutati tabelisse 3:0 skooriga. Viimasena mängiti Jõhvi Spordikooliga, kus esimene geim oli väga tasavägine, kuid kahjuks ei suutnud saarlased selle geimi lõppu enda kasuks pöörata ja kaotati 24:26. Järgnevad geimid kuulusid aga Saaremaa Spordikooli tüdrukutele ja sellega ka kogu mängu võit 3:1. „Olime rünnakutel kavalamad, kaitses tulid rasked pallid üles ja ka pallinguga suutsime vastasele raskusi tekitada. Saime oma mängu mootori päris hästi tööle” kommenteeris Kask. Kohila VK tuli anda aga loobumine, kuna pühapäevaks oli mänguvalmis ainult viis tüdrukut. „Kurb kui mõned mängijad otsustavad oma isiklikud tegemised tähtsamateks võistkonna tegemistest. Nii  tuli meil laupäeval hakkama saada täpselt 6 mängijaga” rääkis Kask.

Kokkuvõtteks saavutasid Saaremaa Spordikooli neiud Eesti Karikavõistluste arvestuses 15. koha 28 võistkonna  hulgas.

Tublid mängutüdrukud olid Kätriin Põld, Karoli Mägi, Kaisa Tänav, Gethe- Maria Roomets, Kaari Liis Pihel, Annabel Metsalu.