MENÜÜ

Spordikooli noormehed Muhu liigas teised

27/02/2015

Selle nädala neljapäeval 26.02 lõppesid 6. Muhu Lahtised Meistrivõistlused. Turniirist võttis osa kokku 7 meeskonda: Saaremaa Spordikool, Kaarma, Valjala, LVKV, SK Muhu/RN Reisid, STÜ ja Boston Project.

Turniirisüsteem nägi ette, et kõik võistkonnad mängivad üksteisega läbi kodus-võõrsil ja punktide tulemusena selgub võitja. Saaremaa Spordikooli noormehed tunnistasid terve liiga peale 3 korda kaotusekibedust ja saavutasid igati korraliku teise koha. Spordikooli juhendaja ja samuti ka mängijasärgi selga tõmmanud Asko Esna: „Igati hea turniir ja see sobib suurematele poistele nagu rusikas silmaauku. Saime 4 kuu vältel häid mänge ja sellege ennast vormis hoida nii U-20 kui ka U-18 vanuseklassi võistlusteks.” Muhu Lahtiste Meistrivõistluste korraldajad  tunnistasid Saaremaa Spordikooli parimaks mängijaks võistkonna sidemängija Karl-Romet Uljase.

Võistkond mängis koosseisus: Cris-Karlis Lepp, Sander Talistu, Karl-Romet Uljas, Tanel Niitmets, Martin Meerits, Sander Tiits, Romet Algo, Kauri Teern, Marek Kesküll ja Asko Esna.

Paremusjärjestus: Kaarma, Saaremaa SK, Valjala, SK Muhu/RN Reisid, Boston Project,STÜ ja LVKV

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust