MENÜÜ

Spordikooli neiud mängisid Tallinnas

31/01/2018
Saaremaa Spordikooli U-18 tütarlapsed mängisid EVF KV III finaali 27.-28. jaanuaril Tallinnas Lilleküla Gümnaasiumis.
 
Esimesel päeval olid vastasteks Keila Võrkpallikool ja Selver/Audentese III võistkond ning tol päeval tegi asja keeruliseks see, et saarlaste kaks põhimängijat näitasid sel momendil oma teadmisi Saaremaal keemia olümpiaadil ning neid pidid asendama noored U-16 mängijad. Aga võib rõõmuga tõdeda, et noored tütarlapsed olid vääriliseks vahetuseks U-18 põhimängijatele. Esimese päeva lõpuks oli võistkonnal 2 võitu käes. Keila Võrkpallikooli võideti tulemusega 3:2 ja Selver/Audentes III tulemusega 3:0. Pühapäeva hommikul mängis Saaremaa esindus juba täies rivistuses. Esimeseks vastaseks oli Kohila Võrkpalliklubi/Vineer, keda võideti 3:0 ja teine mäng mängiti võõrustajate VK Täht võistkonna vastu, keda suudeti võita 3:1.
 
Tüdrukute treener Ene Kask: „Turniiriga jäin väga rahule. Kui eelnevad turniirid on meil raskusi olnud just võistkondliku mängu mängimisega, siis seekord oli väljakul juttu, üksteise abistamist ja jaotamist piisavalt. Väga rahul võin olla pallinguga, millega tehti vastastele palju pahandust. Samas ise eksisime vähe. Meie oma vastuvõtt oli hea ja kaitses suutsime hästi mängida. Tahaksin just ära märkida esimese päeva sidemängijad Kaari Liis Piheli ja Anete Antsaare, kes ei olnud ju võistkonnaga kokku harjutanud, kuid suutsid meie ründajatele häid tõsteid ette lükata. Tegelema peame veel rünnaku mitmekülgsemaks muutmisega, lihtsate pallide täpsemalt mängimisega ja kindlasti saab parandada ka blokeerimist”.
 
Võistkonnas mängisid: Kätriin Põld, Carmen Electra Pirn, Liisa Õunpuu, Marie Puust, Karoli Mägi, Maike Kadaja, Kaari Liis Pihel, Anete Antsaar, Sessely Järvalt ja Annabel Metsalu.
Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust