MENÜÜ

Spordikooli neiud kodus edukad

06/03/2017

4. märtsil mängisid Saaremaa Spordikooli U-18 tüdrukud Kuressaare Spordihoones EMV II tsooniturniiri. Meie vastasteks olid VK Täht Tallinn ja Võru Spordikool. Esimesena mängisime VK Täht võistkonnaga, kellelt meil tuli EVF KV II finaalgrupis mängides napp 2:3 kaotus vastu võtta. Nii et seekord lootsime saada revanši.  Esimene geim oli meie poolt vaadates üsna krobeline, eksisime ise palju  pallingul ja geimi lõpus olime ise hädas  vastuvõtuga. Selle geimi kaotasime 20:25.  Teise geimi alguses olime ka taga aja rollis,  kuid siis  suutsime oma pallinguga lõhkuda vastase mängu, samuti töötas hästi blokk, kindlamaks muutus ka kaitsemäng. Selle  geimi võitsime kindlalt 25:17.  See andis meie tüdrukud  enesekindlust juurde ja  kaks järgmist geimi kuulusid taas meie tüdrukutele.  Kolmas geim tulemusega 25:18 ja neljas 25:16. Kogu mäng Saaremaa Spordikoolile 3:1.

Võru Spordikooliga mängides tegime taas vastasele oma pallinguga palju pahandust. Esimese geimi võitsime tulemusega 25:10. Teise geimi alguses olime ise hädas vastuvõtuga ja jäime taha 2:8, kuid siis suutsime ise oma hea pallinguga selle  vahe tasa teha ja rohkemgi veel. See geim kuulus taas meie tüdrukutele tulemusega  25:14. Kolmas geim oli selle mängu kõige tasavägisem, aga   võitsime  ka selle 25:22 ja kogu mängu 3:0. Saaremaa Spordikooli treener Ene Kask: “Kokkuvõtvalt võin öelda,  et seekord on raske kedagi esile tõsta.   Tüdrukud mängisid  väga meeskondlikku ja üksteist toetavat mängu, millest meil eelmisel turniiril vajaka  jäi.  Edasiminek on olnud ka kaitsemängus,  just bloki julgestuse osas.  Seekord oli meie võidu võti  hea palling ja blokk”.

Turniiri võit  tähendas meie jaoks  EMV  mängimist II  finaalgrupis. Finaal mängitakse 6.-7. mail Narvas.

Võistkonnas mängisid: Maike Kadaja, Kristel Sild, Kätriin Põld, Liisa Õunpuu, Tregetter Ling, Carmen Electra Pirn, Karoli Mägi ja Kätriin Käsper.