MENÜÜ

Spordikooli kasvandikud lõpetasid saalihooaja

15/05/2017

Saalihooajale pandi punkt eelmisel nädalavahetusel 13.-14.mail, kui Saaremaa Spordikooli noormehed mängisi Rakveres ja neiud Viljandis. U16 Eesti Meistrivõistlustel saavutasid poisid II finaalgrupis 2.koha ja neiud samuti II finaalgrupis mängimisel 7.koha.

Saaremaa Spordikooli noormehed alistasid esimesel päeval esmalt Jõhvi SK 2:0 ja seejärel Narva SK Energia sama tulemusega. Kaotus tuli vastu võtta Kohila VK poistelt 0:2, aga laupäevase päeva viimases mängus pommitati tänu heale servile Tartu SS Kalevi väljak auklikuks ja 2:0 skoor saarlastele. Pühapäeval võideti Rakvere SK ja Paide VK 2:0 ja saavutati igati korralik II koht. Noormeeste treener Asko Esna: „Ühe sidemängijaga mängimine tuli meil väga hästi välja. Eks kindlasti saab veel paremaks minna, aga pilt mida nägin oli korralik ja siit on hea edasi minna. Eriti teeb head meelt see, et võrreldes eelmise turniiriga oleme mänguliselt edasi läinud ja enam ei teki meil pikkasi mõõnasi sisse. Parimaks elemendiks oli meil serv, millest saime väga palju otsepunkte”.

Neiud mängisid esimesel päeval kolm mängu, mis kõik kaotati. Esimene kohtumine 0:2 Keila VK-le, seejärel jäädi alla 1:2 Selver Tallinn SK-le ja siis samuti 1:2 Kohila VK-le. Saarlaste juhendaja Cristin Lepa sõnul olid kaotused valusad, sest tüdrukud näitasid küll südikat mängu, aga terviklikku võistkonda platsil ei olnud. Pühapäeval aga kahjuks kaotuste jada jätkus, kus kaotati 0:2 tulemusega Viljandi SK ja VK Täht Tallinn neidudele. Narva SK Energiaga oli küll mängu  rohkem, aga 1:2 kaotus tuli ka selles kohtumises vastu võtta. Cristini sõnul sai määravaks servi vastuvõtt, mis logises igast kohast. „Kahju oli vaadata tüdrukuid kui kaotused tulid ja tuju landes iga geimiga. Kokkuvõtvalt olen tüdrukute üle uhke, sest tõesti kõik püüdsid, aga ju siis olid vastased paremad. Järgmine aasta on juba meil hoopis teine koosseis, sest kolm tüdrukut enam seda klassi mängida ei saa ja nooremad tulevad alt peale” rääkis Lepp.

Noormehed mängisid koosseisus: Markkus Erin-Uussaar, Lauri Lakkur, Tanel Tool, Tanel Raamat, Mart Vahter, Gerdo Pool ja Martin Rosljuk.

Tüdrukud mängisid koosseisus: Kätriin Põld, Sessely Järvalt, Kaisa Tänav, Marie Puust, Mia Muru, Anete Antsaar ja Maria Aleksandra Käesel.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust