MENÜÜ

Spordikool edenes Rahvaliigas poolfinaali

15/03/2016

Credit24 rahavliiga B-tugevusgrupis alistas teisipäeval, 15.märtsil Saaremaa Spordikool CityVolley 3-0 ja edenes nelja parema sekka.

Tallinnas peetud kohtumises oli kõige pingelisem esimene geim, kus saarlased alistasid minimaalse skooriga 25-23 CityVolley mehed. Teine ja kolmas geim olid suhteliselt sarnase tsenaariumiga, kus kohe geime aluses suutsid Saaremaa Spordikooli noormehed oma mängu leida ja said punkte nii blokist kui servist. Teises geimis anti vastastele 17 ja kolmandas 18 punkti. Eriti head mängu tegi saarlaste temporündaja Martin Meerits, kes ründas pea eksimatult ja blokis näitas kes on kuningas. Kiiduväärt tööd tegi ka võistkonna sidemängija Mart Tiitsaar, kes toitis ründajaid täpsete tõstetega ja niimoodi oli ründajatel neid hea realiseerida.

Saaremaa Spordikooli temporündaja Sander Tiits: „ Saime vastaste kõige kogenuma mängumehe blokis hästi kinni ja ise realiseerisime hästi oma võimalused ära. Arven, et meil on servi osas palju veel juurde panna- peame sellele rohkem tähelepanu pöörama”.

Credit24 rahvaliiga final-four peetakse 25.-26.märtsini Viljandis.