MENÜÜ

Sõit kui Ameerika mägedel

14/01/2019

Eesti meeste esiliiga põhiturniiril on peetud üle poolte mängudest ja ekvaator ületati möödunud nädalavahetusel. Saarlastel tuli kahel korral rinda pista Pärnu SK/VK-ga, keda kodus 3:0 võideti, kuid võõrsil oli pärnakad sama tulemusega paremad.

Võidetud mängu tulemus oli 3:0(25:17; 25:12; 25:11), aga võõrsil 0:3(32:34; 24:26; 22:25). Meeskonna treener Asko Esna laupäevast mängu küll ei näinud, kui oli nooremate poistega Kohilas võistlustel, aga pühapäeval oli meeskonnaga kaasas. „Juttude järgi tehti laupäeval küll palju oma vigasi, aga pärnakaid suudeti piisavalt ohjata ja mäng võidusadamasse tüürida” rääkis Esna. Juhendaja sõnul pühapäevasest mängust, et mehed lootsid lihtsat võitu, sest eelmisel päeval oldi ju samast vastasest kindlalt üle oldud. „Tüüpiline suhtumine, kui esimeses kohtumises võidetakse kergelt, siis teises mängus antakse igast küljest natuke järele ja tulemus räägib enda eest”. Saaremaal on nüüd liigatabelis kuus võitu ja samapalju kaotusi, mis annab neile hetkel seitsmenda koha. „Meil on hetkel väga raske järjele saada, sest oleme suuresti igas mängus erineva kooseisuga peal. Kes saab osaleda sellel korral, kes järgmisel ja harjumine võtab tahes või tahtmata aega. Ootame oma diagonaalründajat, Siim Rantaneni väga tagasi, kes on meid palju veel hoidnud. Peame kusagil nüüd tegevamaid hammustama, et ikka kaheksa parema sekka saada, sest kaheksa paremat võistkonda pääsevad play-offidesse” rääkis Esna.

Eesti meeste esiliiga jätkub juba sellel nädalavahetusel Kuressaares, kui kohtutakse Liider/Rae Valla ja Tallinna Spordikooliga.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust