MENÜÜ

Selgusid Saaremaa Meistrid rannavolles koolinoorte ja 40+ meeste arvestuses

19/08/2020

Eile (18.08 – toim.) toimusid Kuressaare Supelrannas Saare maakonna koolinoorte rannavolle Meistrivõistlused tüdrukute ja poiste U14/U16 ja U18/U20 vanuseklassis.

U14/U16 tüdrukuid oli kohale tulnud 3 paari, kes kõik mängisid omavahel läbi. Mängiti kahe geimi võiduni ja 21 punktini, 3. geim vajadusel 15 punktini. Selles vanuseklassis olid kõik paarid ülimalt tasavägised, kuid võitjana õnnestus sel aastal väljuda Aavik/Põder. II koha saavutasid Allik/Teng ja III koha Lehtjärv/Pihel.

U14/U16 poisse osales lausa 6 paari. Kuna osalejaid oli palju, toimus ka palju mänge ning seeläbi sai näha mitmeid põnevaid kohtumisi. Selle vanuseklassi poisid mängisid kahe geimi võiduni ja 15 punktini, 3. geim vajadusel 15 punktini. Kõik osalevad paarid mängisid omavahel läbi ja kokku sai iga paar seega viis mängu. Alles kell 19.00ks selgus lõpuks poiste esikolmik: I koht Pajuste/Oja, II koht Nelis/Nelis ja III koht Lepp/Arula.

U18/U20 neidude turniirist võttis osa 4 paari, kellest kaks olid just lõpetanud U14/U16 vanuseklassi turniiri ja tulid ka vanemate neidude sekka mängima. Jällegi toimusid väga põnevad mängud, kuid võitjatena väljusid Kadaja/Pihel, II kohale tulid Põld/Aavik, ning väga tasavägises pronksimängus olid sellel korral paremad Aavik/Põder.

U18/U20 noormehi osales Meistrivõistlustel 4 paari. Noormeeste mängudes nägi palju võitluslikke olukordi ja väga õnnelikke hetki. Turniiri parimad olid Rosljuk/Vahter, neile järgnesid Pool/Lest ja Andrejev/Puust.

 

U14/U16 tüdrukute lõppjärjestus:

I koht – Grete Aavik / Maarja Põder

II koht – Kätriin Allik / Katrin Teng

III koht – Marelle Lehtjärv / Kaari Liis Pihel (Laura Aavik)

U14/U16 poiste lõppjärjestus:

I koht – Andris Oja / Kristofer Pajuste

II koht-  Mihkel Nelis / Tanel Nelis

III koht – Reio Markkus Lepp / Kristofer Johannes Arula

4. koht – Kristofer Rand / Steven Kuusk

5. koht – Oskar Arula / Kert Kombe

6. koht – Tomi Anderson / Markkus Tamm

U18/U20 neidude lõppjärjestus:

I koht – Maike Kadaja / Kaari Liis Pihel

II koht – Kätriin Põld / Laura Aavik

III koht – Grete Aavik / Maarja Põder

4. koht – Kätriin Allik / Marelle Lehtjärv

U18/U20 noormeeste lõppjärjestus:

I koht – Martin Rosljuk / Mart Vahter

II koht – Gerdo Pool / Kaspar Lest

III koht – Egert Andrejev / Marcus Puust

4. koht – Andree Goidin / Renee Maripuu

 

Aga päev ei olnud peale noorte turniiri kaugeltki veel lõppenud, sest pärast noori tulid väljakutele meesseeniorid, kes hakkasid välja selgitama Saare maakonna rannavolle meistrit vanuses 40+. Meistrivõistlustest võttis osa 5 paari. Kõik paarid mängisid omavahel läbi, mängud peeti kahe geimi võiduni 21 punktini ja kolmas vajadusel 15 punktini. Eranditult kõik mängud olid põnevad ja kaasahaaravad. 2020. aasta Saaremaa meistriteks tulid vennad Aavikud. II ja III koha selgitamiseks oli vaja punkte lugema hakata, mis vaid näitab mängude tasavägisust. Punktide lugemise tagajärjel saavutas II koha Issajev/Saar ning III kohaga pärjati duot Antsaar/Tänav.

 

Meesseenioride lõppjärjestus:

I koht – Guido Aavik / Gunnar Aavik

II koht – Sven Issajev / Janek Saar

III koht – Rainer Antsaar / Sulev Tänav

4. koht – Marko Saar / Raivo Kaseorg (väljaspool arvestust)

5. koht-  Enno Kermik / Urmas Talistu

 

Täname kõiki osalejaid!

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust