MENÜÜ

Selgusid 2021.a Saaremaa Karikavõitjad rannavolles

05/08/2021

Sel esmaspäeva (02.aug – toim.) toimus Saaremaa rannavolle Karikavõistluste viimane, viies etapp. Viimasele etapil osales 5 mees- ja 5 naispaari.

Naised mängisid jällegi kõik kõigiga läbi ja mängu võiduks tuli võita 2 geimi. Naiste finaalis kohtusid turniiri valitsejannad Cristin Lepp ja Janne Järvalt ning vastasteks vanad rivaalid Maike Kadaja ja Gerli Gull.

Seekord läks võit jagamisele, kuna Maike Kadaja sai teises geimis väga õnnetult vigastada ning üheskoos lepiti viigiga. Viimasel etapil saavutasid III koha tublid noored Laura Aavik / Kaari Liis Pihel, kes kogusid 2 võitu ja 2 kaotust. Otsustavas mängus alistasid nad esmakordselt osalema tulnud paari Krista Kotselainen / Stella-Liisa Lõhmus.

Naiste üldvõitjas kahtlust ei olnud, kuna Cristin Lepp ja Janne Järvalt võitsid kõik 5 etappi ja tasuks tiitel “Saaremaa karikavõitjad 2021”.

Nii nagu naisedki, mängisid mehed samuti kõik kõigiga läbi ja mängu võiduks tuli võita 2 geimi.

V etapi III koha mängus kohtusid omavahel Tom Torn / Aramand Tamm ning endast alati kõike andvad Marko Saar / Guido Aavik. Seekord jäid peale Torn / Tamm ning sellelt etapilt tasuks kolmas koht .

Finaalis oli oodata väga tasavägist mängu, kuna omavahel hakkasid võitjat selgitama Sander Talistu / Siim Rantanen ning Helar Jalg / Rauno Tamme. Nagu oodata oli, siis mäng oligi väga võitluslik ning põnev, kus mõlemal paaril olid võiduks head võimalused. Seisuga 2:0 (15:13,15:13) võitsid selle etapi Jalg/Tamme. Õnneks Sander Talistu ja Siim Rantanen väga kurvad ei olnud, kuna nemad pälvisid siiski üldvõidu ja karikad, ühtlasi pärjati mehed tiitliga “Saaremaa karikavõitjad 2021”.

Suurimad tänud kõikidele osalejatele ja muidugi meie toetajatele, kes aitasid seda uhket auhinnalauda katta igal etapil:

 

Kohtumiseni juba 7. augustil, kui selgitatakse Saaremaa rannavolle meistrid.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust