MENÜÜ

Selgitati 2020. a Saaremaa Karikavõitjad rannavolles

01/08/2020

Sel nädalal lõppesid Saaremaa Karikavõistlused rannavolles, kus selgitati individuaalsel tasandil nelja etapi koondarvestusena 2020. aasta karikavõitjad nii meeste kui naiste arvestuses.

Neljandale finaaletapile oli kohale tulnud 5 nais- ning 8 meespaari. Kuna naiste arvestuses 2 alagrupi jaoks materjali ei jagunud, mängisid kõik naised omavahel läbi turniirisüsteemis. Nii nagu kõikidel eelmistel etappidel, ei saanud ka seekord keegi vastu Gull – Nelisele. II kohale mängisid end Lepp – Laak-Sepp ja III koha said Kattel – Kaubi. IV koha hõivas naispaar Piipuu – Varik ja V koht kuulus Spordikooli noorpalluritele Allik – Aavik. Siinkohal tahakski eriliselt kiita just neid noori entusiastlikke tüdrukuid, kes vaatamata oma vanusele olid kohal absoluutselt igal etapil ja ei kohkunud tagasi ühegi vastase ees, vaid võitlesid vapralt ja visalt lõpuni igas mängus, igas geimis. Vastutasuks noortele tüdrukutele üldarvestuses III koht!

Meeste puhul sai viimasel etapil moodustada taaskord 2 alagruppi, kummaski võrdselt 4 meespaari. A-alagrupist väljus võitjana Rantanen – Torn, kes läksid poolfinaalis vastamisi B-alagrupis II koha saanud Mägi – Usinaga. Selle poolfinaali võitsid Rantanen – Torn tulemusega 21:11. B-alagrupi võitjaks tuli Vahter – Rosljuk, kes mängisid poolfinaali A-alagrupi II koha omanikega Liitmäe – Andrejeviga, kus Liitmäe – Andrejev suutsid oma paremuse maksma panna. 3.-4. koha mängus heitlesid pronksmedali eest seega Vahter – Rosljuk Mägi – Usinaga, kus seekord jäid peale Vahter – Rosljuk tulemusega 21:16. Finaalmängus kohtusid omavahel Rantanen – Torn ja Liitmäe – Andrejev ning nii nagu 2 eelmist etappigi, said ka seekord I koha Rantanen – Torn (21:12). Liitmäe – Andrejev pidid leppima II kohaga.

Kuna tegemist oli siiski viimase ja finaaletapiga, siis on selgunud ka 4 etapi koondarvestuse tulemusena Saaremaa 2020. aasta Karikavõitjad ja edasine paremusjärjestus.