MENÜÜ

Saaremaa SK U20 poiste ja tüdrukute võistkondadel seisab ees EVF KV finaalmängud

06/02/2020

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad EVF KV finaalid U20 vanusegrupile. Saaremaa U20 noormeeste võistkond mängib Tallinnas peetavas I-finaalis ning U20 neidude võistkond Kuimetsas (Rapla maakond) toimuvas III-finaalis.

Saaremaa U20 meeskond (poisid sündinud 2001. a ja varem) on korralikult valmistunud ning lähevad I-finaalile vastu enesekindlalt. Eks lisamotivatsiooni annab ka paar nädalat tagasi toimunud U18 EVF KV, kus mäletatavasti meie U18 poisid hõbemedali saavutasid (kusjuures 4 U18 hõbemedalisti mängivad nüüd ka U20 meeskonna ridades: Egert, Gero, Kaspar ja Martin). U20 I-finaalis mängivad lisaks saarlastele järgmised võistkonnad: Selver Tallinn Spordikool I ja II võistkond, SK Tats Kiili I ning Pärnu ja Rakvere Spordikool.

Reedel alustavad Saaremaa poisid finaalturniiri Pärnu SK vastu, teine mäng on SK Tats Kiili I-ga. Laupäeva hommikul minnakse vastamisi Selver Tallinn SK I-ga, siis Rakvere SK-ga ja pühapäeval lõpetatakse EVF KV finaalturniir Selver Tallinn SK II-ga. Treener Cristin Lepp: “Tulemust ei hakka ette ennustama, kuigi poistega oleme treeningutel nalja küll teinud , et toome sealt ka ikka medali koju.” Kuna vastased on kõik ühtviisi tugevad, tõotavad tulla väga tasavägised ning pingelised mängud. Ajakava on leitav siit!

Huvi pärast tegime siin ülevaate, kuidas sellel 2001. a sündinud poiste-satsil läbi aegade erinevatel Eesti tiitlivõistlustel läinud on. Kui poisid mängisid U16 vanusegrupis, said nad nii EMV kui EVF KV I-finaalis 5. koha (aasta siis oli 2016); 2018. aasta talvel said nad EVF KV-l 6. koha (poisid mängisid siis U18 vanust); ülejäänud aastatel on mängitud II-finaalis, kus saavutatud kas 7. vöi 8. koht. Arvestades eelpool mainitut, on poistel hea võimalus saada võistkonnana seni oma parim tulemus Eesti tiitlivõistlustel.

Saaremaa SK U20 poiste võistkonnas mängivad: Oskar Kivi, Robin Alba, Egert Andrejev, Gerdo Pool, Mart Vahter, Kaspar Lest ja Martin Rosljuk

 

U-20 neiud mängivad eeloleval nädalavahetusel EVF KV III-finaalis Raplamaal, Kuimetsas. Tüdrukute vastasteks on: VK Täht, Keila Võrkpallikool, Tartu SS Kalev ja Selver Tallinn Audentes III.

Treener Ene Kask: “Kui me Eesti KV saavutasime 24 võistkonna konkurentsis 14. koha, siis seekord oleks soov pääseda tsooni, et võidelda mängimise eest kõrgemas finaalgrupis.” Olgugi, et tüdrukud on siin kimpus olnud erinevate viirustega, siis loodetavasti on nädalavahetuseks kõik kosunud ning suudavad anda endast parima.

Saaremaa SK U20 tüdrukute võistkonnas mängivad: Kätriin Põld, Annabel Metsalu, Triinu-Liis Toom, Maike Kadaja, Mia Muru, Gethe-Maria Roomets, Karoli Mägi ja Kaari Liis Pihel

U20 neidude III-finaali ajakava:

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust