MENÜÜ

Saaremaa SK U18 noormeeste võistkond läheb medalit püüdma

22/01/2020

Sel reedel, 24.01.2020 tehakse Kuressaare spordikeskuses algust U18 vanusegrupi EVF Karikavõistluste I finaaliga, kus võistlustules on ka Saaremaa Spordikooli poisid. Finaal kestab pühapäevani välja, kuna kõik 6 meeskonda mängivad kõik üksteisega läbi. Kuressares saab näha mängimas järgmisi võistkondi: Spordiklubi Tats Kiili, Selver Tallinn spordikool I, Olerex/Veski Mati Tartu, Saaremaa spordikool, Võru spordikool ja NeemecoGerardosToys/Kohila.

Saaremaa U18 võistkonna treeneri Cristin Lepa sõnul on poisid selleks võistluseks korralikult valmistunud: “Treeningud on sujunud normaalselt. Arvan, et peale eelmist finaalturniiri poistele antud väike puhkus on neile hästi mõjunud ning nad on uueks võistluseks nii mentaalselt kui füüsiliselt valmis.” Lepp veel lisab, et viimastel treeningutel on üksipulki korrigeeritud kõiki mänguelemente ning töö käib viimase trennini välja, et motiveerida poisse keskenduma ja endast maksimumi andma nii treeningutel kui eelseisvatel võistlustel. Meeskonna kapten Egert Andrejev kinnitab treeneri sõnu: “Vorm ei ole meil kellegil küll veel täitsa tipus, aga eilses trennis (20/01/2020 – toim.) hakkasid juba kõigil asjad sujuma ja oli näha suurt vahet eelnevate nädalatega. Nii et usun et oleme täitsa valmis.”

Paraku räägib Saaremaa U18 meeskonna kahjuks meie poiste oluliselt lühem pink kui teiste klubide omad. “Oleme sellesse finaali kaasanud ka Spordikooli 2 nooremat poissi, sest vastasel korral oleks meid täpselt vaid 6 ja kellelegi ei saaks puhkust anda ning varumängijaid polekski,” selgitab kapten tagamaid meeskonna komplekteerimise koha pealt. “Aga olles samade vastastega juba aastaid võistelnud, lisaks paljudega ka koondises koos mänginud, siis õnneks tunneme oma rivaalide tugevusi ja nõrkusi suhteliselt hästi,” on Egert siiski positiivselt meelestatud eelseisva finnali osas. Loodetavasti annab ka kodusaalis mängimine Saaremaa poistele teatud eelise ning nad saavad heidelda medali eest. “Eesmärgiks on kindlasti kodusaalis näidata ilusat mängu ja medal oleks lisaboonuseks. Tahan, et poisid mängiksid sellist mängu millega nad ka ise rahule jääksid,” võtab treener kokku eelseisva finaali eesmärgid. Ka poisid ise tahaksid lahti saada oma 4. koha needusest, mis neid päris pikalt kimbutanud on. “Rahule saab jääda siis kui tuleme top 3 ja mängupilt peaks olema selline, kus igaüks annab endast maksimumi, sest siis oleksime küll peatamatud,” räägib Andrejev.

Kuna tõotab tulla põnev ja tasavägine finaalturniir, ootame kõiki võrkpallifänne ja kaasaelajaid Kuressaare Spordihalli juba reedel, et aidata meie poistel saavutada medali-vääriline tulemus!

Saaremaa U18 poiste mängude ajakava on leitav SVL kalendrist ja volley.ee kodulehelt!

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust