MENÜÜ

Saaremaa rannavolle KV eelviimane etapp

27/07/2021

Saaremaa rannavolle KV eelviimasele, IV etapile tuli end proovile panema 11 paari, 6 mees- ja 5 naispaari.

Naised mängisid kõik kõigiga läbi ja mängu võiduks tuli võita 2 geimi. Naiste võitja selgus just viimase mänguga, kui kohtusid seni kõik mängud võitnud Lepp/Järvalt ning Põld/Lass. Väga tasavägise mängu võitsid seniste turniiride valitsejad Cristin Lepp ja Janne Järvalt. Viimases mängus osutasid neile kõva vastupanu turniiril esmakordselt osalenud Kätriin Põld ja Marily Lass. Finaal lõppes tulemusega 2:1 ja viimane geim seisuga 15:12. Turniiril kolmanda koha saavutasid Maike Kadaja / Eveli Iloste, kes kogusid 3 võitu ja 2 kaotust.

Mehed võistlesid kahes alagrupis ning esimesest alagrupist mängisid end poolfinaali turniiri üldliidrid Sander Talistu / Siim Rantanen. Teisena lunastasid edasipääsu Armand Tamm / Egert Andrejev. B-grupist tulid kahe võiduga edasi Helar Jalg / Rauno Tamme ning ühe võidu ja ühe kaotusega Markkus Keel / Mart Targem.

Poolfinaalides kohtusid Talistu/Rantanen ja Keel/Targem ning tulemusega 2:0 mängisid end finaali Talistu/Rantanen.

Teises poolfinaalis võitsid Jalg/Tamme samuti tulemusega 2:0 paari Tamm/Andrejev.

Turniiri tasavägiseim mäng toimus III-IV koha heitluses ning 2:1 jäid peale Keel/Targem, jättes enda selja taha  Tamm/Andrejevi.

Finaalis alustasid paremini Talistu/Rantanen, asudes 7:3 juhtima, aga siis leidsid enda mängu ka Jalg/Tamme ja viigistasid seisu ning tulemusega 15:9 asusid mängu 1:0 juhtima. Teine geim oli võrdsete paaride võrdne heitlus ning seisul 9:9 rebisid Jalg/Tamme mõne punktiga eest ära ja tasuks 2:0 turniirivõit.

Aitäh meie seekordsele sponsorile, kelleks oli Pöide Grillhaus!

Järgmine esmaspäev toimub viimane ja ühtlasi ka finaaletapp, kus kõik punktid korrutatakse kahega.