MENÜÜ

Saaremaa naiskonnaga liitub temporündaja USAst

27/09/2018

Läbi juhuse tahte liitub sel hooajal Saaremaa naiskonnaga 26-aastane ameeriklanna Hailie Rivera (neiupõlvenimega Ripley), kes on pärit Waunakee´st, Wisconsini osariigist USA-st.

Hailie sattus Saaremaale tänu oma abikaasale Jonathan Omar Rivera Vega, kes teatavasti mängib sel hooajal sidemängija positsioonil Saaremaa Meistriliiga meeskonnas. Olles elanud juba mõned nädalad Saaremaal, otsis Hailie võimalusi, kuidas ka tema saaks siin oma lemmikalaga tegeleda. Sellest soovist tulenevalt viiski Saaremaa meeskonna manager Hannes Sepp Hailie kokku Kristi Põlluga, kes on Saaremaa naiskonna esindaja.

Nii nagu abikaasa, on ka Hailie professionaalne võrkpallur (võrkpalli mänginud kokku 12 aastat), olles mänginud välisleegionärina nii Filipiinidel kui ka Indoneesias. 1.90cm pikkuse keskmängija karjääris on hetkel küll olnud 1.5-aastane vigastuspaus, kuid nüüdseks on mõlemad vigastatud meniskid täielikult paranenud ning naine on valmis end pühenduma jällegi võrkpallile.

Saaremaa naiskond ei jätnud juhust kasutamata ning võttis ameeriklanna rõõmuga oma võistkonda vastu. Nüüdseks on läbi viidud juba mitmed ühised treeningud Saaremaal ning nädalavahetusel seisavad ees ka esimesed võistlused, mil Saaremaa naiskond kohtub laupäeval kell 16:00 Famila/Võru VK-ga ning pühapäeval kell 14:00 TÜ/Bigbank naiskonnaga.

„Ma ei jõua ära oodata, et tutvuda kogu Saaremaad esindava naiskonnaga. Eks ole näha, mis moel saan naiskonda aidata. Loodan, et hooaeg tuleb edukas ja muidugi ka võidukas,” rääkis oma ootuste kohta temporündaja.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust