MENÜÜ

Saaremaa naiskond alustab mänge Credit24 Rahvaliigas

05/11/2015

Tuleval nädalavahetusel algab neljateistkümnes Credit24 rahvaliiga hooaeg. Saaremaa naiskonna esimene kohtumine on pühapäeval, 08.novembril Kuressaare Spordihoones kell 15.00, kus võetakse mõõtu VK Kramp Tallinnast.

Sel hooajal võtab Credit24 Rahvaliiga 1. tugevusgrupist (tugevaim) osa tervelt 9 võistkonda. Neist 4 naiskonda mängisid eelmisel hooajal 2. tugevusgrupis.

Saaremaa naiste võrkpalli eestvedaja Kristi Põld: „Sellest sarjast ei ole naiskondi eelnevatel aastatel niipalju osa võtnud ja seega on hooajal mänge palju. Kõik võistkonnad on tublisti treeninud ja kindlasti on kogu turniiri tase väga tugev. Kerge meil kindlasti olla ei saa. Minu eesmärk on, et Saaremaa naiskond oleks ikka rahvaliigas esindatud. Saaremaa naised on kõik 13 aastat sellest võistlusest osa võtnud ja arvan, et sellest turniirist tuleks ka edaspidi osa võtta. Samas on rahvaliigast osavõtt mingi määral väljund siin treenivatele naistele” rääkis Kristi, kes loodab, et jõuda naiskonnaga finaalturniirile ja võita kõige kirkam medal.

Saaremaa naiskond koosneb ainult Saaremaa mängijatest. Enamus elavad ja treenivad siin kohapeal, kuid sel aastal  on „sisse ostetud“ 3 mängijat mandrilt, ehk siis mandrisaarlased – Gerda, Janet ja Johanna.

Sel aastal Saaremaa naiskonnas mängivad: Janne Järvalt, Gerda Kaubi, Cristin Lepp, Janet Lõbus, Kristi Põld, Elsa Putku, Johanna Raamat, Marju Selberg, Raili Sepp, Maria Varik, Jane Treima, Kristel Sild ja Kadri Aru.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust