MENÜÜ

Saaremaa naised lähevad püüdma EMV finaalikohta

29/03/2019

Eelolev nädalavahetus on Saaremaa võrkpalli jaoks märgilise tähtsusega, sest võistlustules on nii Saaremaa I-liiga meeskond kui ka Saaremaa ML naiskond. Mõlemad võistkonnad lähevad heitlema oma liigades finaalikoha eest.

Saaremaa naiskond mängib poolfinaalis TalTech/Tradehouse vastu, kus siis esimene poolfinaal leiab aset TalTechi spordisaalis laupäeval, pühapäeval mängitakse aga teine poolfinaalmäng Kuressaare spordihoones. EMV poolfinaalid mängitakse 2 mängu võiduni, seega vajadusel mängitakse ka 3. mäng, mis toimub juhendi järgselt tabelis kõrgemal oleva võistkonna kodus ehk siis TalTech kodusaalis.

Saaremaa naiskonna libero Andra Vabari sõnul on ees ootamas pingeline nädalavahetus. „Olgugi, et võitsime TalTechi mõlemal põhiturniirimängul tulemusega 3:0, siis see tulemus ei mängi homme-ülehomme absoluutselt mitte mingisugust rolli. Vastupidi, ilmselgelt on TalTechi naiskonna võidutahe meie vastu oluliselt kasvanud, et võtta revanš põhiturniirimängude eest. Lisaks kaotasid nad ju Baltiliigas napilt pronksmedali, mistõttu EMV finaali pääsemine on nende jaoks väga oluline. Aga samas ka meie ihkame seda finaalikohta väga!“

„Tõenäoliselt saab finaalmängudes otsustavaks serv – nii omapoolne serviga surumine kui ka täpne servi vastuvõtt. Kui meie naistel õnnestub servitaktikat järgida vastavalt treeneri õpetussõnadele ning teeme ohtlikku ja teravat pallingut, võime olla vägagi nõelavad. Servi vastuvõtt on meil hooaja lõikes kõikunud üpriski suuresti, seega tahaks loota, et tuleval nädalavahetusel suudame selles vallas näidata stabiilsust ning enesekindlust, et meie ründajad jõuaksid korralikult positiivsete rünnakuteni,“ lisas Vabar.

Saaremaa naistele saab kaasa elada:

30/03/2019 kell 16:00 TalTechi spordihoones

31/03/2019 kell 15:00 Kuressaare spordihoones

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust