MENÜÜ

Saaremaa meistriks krooniti Siimu Auto

26/11/2018

Esmakordselt sügisel peetud Saaremaa meeste meistrivõistlused võrkpallis võitis Siimu Auto, kes finaalis alistas Kaarma meeskonna.

Laupäeval peeti esmalt poolfinaalid ja seejärel mängiti välja kõik kohad esimesest – kuuendani. 5.-6.koha kohtumises alistasid Saaremaa Spordikooli suuremad poisid oma nooremad kasvandikud 3:0(25:22; 25:18; 25:12). Pronksmedalid said sellel aastal kaela aga Saarte Metsamajandus, kes 3:1(25:16; 25:17; 25:27; 25:21) skooriga oli üle Valjalast. Finaalis kohtusid aga Siimu Auto ja Kaarma, mille võitis esimesena mainitud meeskond 3:0(25:23; 25:23; 25:18). Siimu Auto mängija, Mart Targem kinnitas, et vajadusel oleksime saanud veel juurdegi panna. „Lihtsalt ei tulnud midagi, sest Kaarma mängis samuti hästi. Määravaks sai see, et suutsime oma taset hoida ja vajalikul hetkel oma asjad ära teha” ütles ründaja, kes lisas veel, et mehed nautisid mängimist ja see aitas võidule kindlasti kaasa. Kaarma meeskonna ründaja Villu Vahter jäi küll oma mänguga rahule, aga kaotusega mitte. „Jäime hätta aeg-ajalt servi vastuvõtuga ja sealt said nad hea hoo sisse. Vastastel olid mitu meistriliiga liberot platsil ja nad said meie servi väga hästi kätte. Meil oli küll paar põhimeest puudu, aga kokkuvõttes võitis ikkagi võistkond, kes oli tol hetkel parem” kiitis Vahter vastast.

Võistkonnad mängisid koosseisus:

1.koht: Siimu Auto – Mart Tiitsaar, Sander Talistu, Siim Rantanen, Martin Meerits, Madis Tisler, Cris Karlis Lepp, Tanel Niitmets, Rauno Pihel, Mart Targem, Alari Saar ja Ragnar Kalde.

2.koht: Kaarma – Tom Torn, Eldur Torn, Taavi Prei, Urmo Saar, Joonatan Usin, Tarmo Aasa, Andro Tšernobrovkin, Villu Vahter, Joonas Lõbus, Ott Levisto ja Elari Murd.

3.koht: Saarte Metsamajandus – Armand Tamm, Evon Laanemaa, Andre Sõrm, Indrek Tarto, Tenno Saksakulm, Kaido Eichfus, Gunnar Aavik, Guido Aavik, Kristjan Lepp, Vaido Sooäär, Timo Jaksobson, Romet Algo, Madis Tuuling ja Tanel Lindmets.

4.koht: Valjala – Erki Välinurm, Imre Kald, Karl Kastein, Mario Kald, Tõnu Sannik, Argo Paiste, Toomas Tänav, Rait Pitk, Rain Tiirik, Kalev Eichfus, Ivo Väli, Daimar Mägi, Eero Heinsalu, Andre Rannala.

5.koht: Saaremaa SK I – Sander Õispuu, Maksim Losnikov, Randel Sepp, Karel Kikas, Mart Vahter, Oskar Kivi, Hardi Aun ja Lauri Lakkur.

6.koht: Saaremaa SK II – Egert Andrejev, Kaspar Lest, Gerdo Pool, Mark Jake Buchwald, Markkus Erin-Uussaar, Tanel Raamat, Martin Rosljuk, Laur Palijenko, Albert Johan Lepik, Gendro Umber.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust