MENÜÜ

Saaremaa Meistrid selgusid rannavolles

04/08/2016

Kuressaare Rannas peetud Saaremaa noorte rannavolle Meisrivõistlustel selgitati parimaid ja jagati medaleid. Väljakutel sai näha nii poeglapsi kui neidusi ja mõlemaid kahes erinevas vanuseklassis.

Neidude nooremas U14/U16 vanuseklassis oli osa võtmas kaks paari, kus ühes ja ainsas kohtumises alistas Tregetter Ling/Maike Kadaja 2-0 skooriga Kätriin Põld/Karli Mägi esinduse. Noormehi oli selles vanuseklassis aga neli võistkonda. Ülekaalukalt alistasid kõik vastased üksteise järele Robin Alba/Karl-Erik Tänav. Teise kohale tulid alles sellel aastal U14 vanuseklassis mänginud Markkus Erin-Uussaar/Laur Palijenko. Kolmandale poodimiastme mängisid ennast Leisi poisid Lauri Lakkur/Johann Mattias Humal/Siim Sarapuu. Napilt pidi medalitest suu puhtaks pühkima duo Andres Sui/Robin Ivanov.

Vanemates vanuseklassides oli osavõtjaid aga rohkem. Neidude arvestuses jäi kõigile alistamatuteks Gerli Gull/Tregetter Ling duo. Teise koha hõivasid Jane Treima/Kristel Sild ja kolmandaks platseerusid Kätriin Põld/Karoli Mägi. Poodiumile sellel korral ei pääsenud aga Maike Kadaja/Kadri Aru, kellele kuulub Saaremaa Meistrivõistlustelt rannavolles noortele neljas koht. Noormeeste vanemas vanuseklassist oli üksteiselt mõõtu võtmas viis võistkonda. Kaht turniiri paralleelselt mänginud paar Alba/Tänav võidutsesid ka sellel turniiril. Põnevalt kulges aga teise-kolmanda koha duell, kus paremat mängu näitasid sellel korral Hardi Aun/Rauno Rauniste ja neile ka hõbemedalid. Pronksised autasud said kaela Sander Tiits/Sander Õispuu. Neljanda koha hõivasid Maksim Losnikov/Oskar Kivi ja sellel korral pidi paremusjärjestuse lõpetama Karl-Romet Uljas/Randel Sepp.

U14/U16 tüdrukud:

 1. Tregetter Ling/Maike Kadaja
 2. Kätriin Põld/Karoli Mägi

U14/U16 poisid:

 1. Robin Alba/Karl-Erik Tänav
 2. Markkus Erin-Uussaar/Laur Palijenko
 3. Lauri Lakkur/Johann Mattias Humal/Siim Sarapuu
 4. Andres Sui/Robin Ivanov

U18/U20 tüdrukud:

 1. Gerli Gull/Tregetter Ling
 2. Jane Treima/Kristel Sild
 3. Kätriin Põld/Karoli Mägi
 4. Maike Kadaja/Kadri Aru

U18/U20 poisid:

 1. Robin Alba/Karl-Erik Tänav
 2. Hardi Aun/Rauno Rauniste
 3. Sander Tiits/Sander Õispuu
 4. Maksim Losnikov/Oskar Kivi
 5. Karl-Romet Uljas/Randel Sepp

Asko Esna

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust