MENÜÜ

Saaremaa Cup2017 võrkpallis võitis Pärnu SK

16/01/2017

Noorte võrkpallurite turniir nimega Saaremaa Cup2017 peeti 14.jaanuaril Kuressaare Spordihoones, kus esimesed kaks kohta läksid pärnakatele ja kellele järgnesid saarlased.

Saaremaa Võrkpalli Liidu poolt korraldatud noorte turniirist võttis osa tervenisti 6 võistkonda, kes omavahel mängisid kõik-kõikidega läbi. Poiste ja tüdrukute mõõduvõtt oli põnev ja kaasahaarav, kust kõik noored võrkpallurid said väärt mängukogemuse. Pärnu Spordikooli poiste võistkond alistas kõik vastased ja saavutas sellega ka esikoha, teisele kohale oli põnev lõpplahendus, kus Pärnu neiud alistasid 2-1 Saaremaa Spordikooli I poiste võistkonna. Neljandale kohale tuli saarlaste tütarlaste esindus, viiendaks tuli Saaremaa Spordikooli II poiste võistkond ja kuuendaks Tartu Katoli SK neiud. Saaremaa Võrkpalli Liidu juht ja Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna: „Kõik läks täpselt nii nagu lootsime ja ootasime. Mängude põhjal võib ütelda, et võrkpallis on järelkasv korralik. Antud turniiri eesmärgiks oli anda noortele väärt võistluskogemust just Eesti Võrkpalli Liidu turniirideks”. Saaremaa Cup 2017 võrkpalli korraldajatel on kindel soov ja tahtmine teha antud turniir ka järgmisel aastal, sest tagasiside on olnud positiivne.

Kogu turniiri idee tuli juba hooaja alguses. Esialgselt oli plaan natuke veel suuremalt teha, et turniirist oleks osa võtnud nii U16 kui U18 lapsed. Kuid see ei saanud teoks, kuna kutsutute võistkondadel oli juba midagi sellel kuupäeval ees ja nii saigi tehtud U16 ja poisid-tüdrukud koos. Tartu Katoli SK tüdrukud tulid siia läbi saarlase Krista Kotselaineni, kes neid Tartus treenib. Kuna samal päeval kui Saaremaa Cup2017 toimus, siis Krista mängis kõrval saalis ka Saaremaa Naiste KV ja sellega sai Krista kaks asja ühendada.

Saaremaa Cup2017 paremusjärjestus:

  1. Pärnu SK poisid
  2. Pärnu SK tüdrukud
  3. Saaremaa SK I poisid
  4. Saaremaa SK II tüdrukud
  5. Saaremaa SK II poisid
  6. Tartu Katoli SK tüdrukud
Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust