MENÜÜ

Rannavolle noortekoondis alustab Asko Esna käeall

25/06/2018

Eesti noorte rannavollekoondis koguneb esmakordselt 26.juunil Kuressaares, kus treeneriks on Saaremaa Spordikooli treener Asko Esna.

  1. aastal sündinud ja nooremate koondis saab suvel viiel korral kokku, kus laagreid peetakse Kuressares, Pärnus ja Tartus. Sellel suvisel hooajal osaletakse kõikidel Eesti noorte rannavolle Karikavõistluste etappidel, aga järgmisel hooajal juba lisanduvad juurde võistlused välisriikides. Asko Esna on ise mängijana tulnud U18 vanuseklassi Euroopa Meistrivõistlustel üheksandaks ja kindlasti on tal omajagu noortele edasi anda. „Saali- ja rannavõrkpall on täiesti kaks erinevat mängu, kuigi pealtnäha täiesti sarnased. Ootan poistega töötamist rannas positiivse värinaga, sest selle vanuseklassi parimaid juhendada on suur privileeg”. Rannavolle noortekoondisest leiab ka kaks noort saarlast, kes koos teistega laagrist-laagrisse nüüd edaspidise suve mööda saadavad.

Esmakordselt saab noori talendikaid noori näha mängimas  järgmisel nädalavahetusel, kui Kuressaare rannas peetakse Eesti noorte rannavõrkpalli Karikavõistluste II etapp.

Top
Teksti kopeerimiseks võtke meiega ühendust